Architekt w Top Secret

Jednym z najważniejszych zastosowanych zabiegów projektowych jest odpowiednie użycie światła we wnętrzu, które dodaje przestrzeni. Poza wzmocnieniem ekspozycji aktualnego asortymentu, światło podkreśla również trójwymiarowość mebli oraz zmieniającą się fakturę białych ścian i sufitu.
Sobota
22.12.2012
Sklepy Top Secret rozpoczną 2013 rok w nowej aranżacji. Ma to zwiększyć obroty franczyzobiorców.
 

Należąca do Grupy Redan sieć Top Secret zmienia aranżację swoich sklepów. Nowy wygląd jest efektem badań, które miały stworzyć optymalną powierzchnię sprzedaży i poprawić przychody sklepów.
- Głównym założeniem architektów Top Secret było dostosowanie aranżacji i klimatu wnętrza do oczekiwań klientów oraz zastosowanie nowych rozwiązań i, co ważne dla Grupy oraz naszych franczyzobiorców, utrzymanie kosztów adaptacji sklepów na poziome dotychczasowych realizacji otwarć. Zmiany uatrakcyjnią i ułatwią klientom dokonywanie zakupów, co naszym zdaniem wpłynie na zwiększenie obrotów poszczególnych placówek – mówi Grzegorz Lipnicki, wiceprezes zarządu Top Secret.

Nowe sklepy Top Secret otwierane są w tej chwili przede wszystkim przez partnerów franczyzowych. Firma nie planuje zmian w działających już sklepach. Pod koniec 2012 roku zostały otwarte pierwsze sklepy w nowej aranżacji. Klienci mogą więc robić zakupy w nowych sklepach w Gorlicach, Gorzowie Wlkp, Szczytnie, Starachowicach, Pruszkowie, Kluczborku oraz w Kijowie.

Odświeżona aranżacja obejmuje zmiany w układzie funkcjonalnym sklepu oraz w jego wyglądzie. Powierzchnia sklepu została symbolicznie podzielona na mniejsze pomieszczenia przy użyciu ażurowych ścian. Wnętrze zostało utrzymane w jasnych i ciepłych kolorach a jego charakter podkreśla dodatkowo oświetlenie sklepu, które ma wzmocnić ekspozycję asortymentu. Za nowy wygląd sklepów odpowiedzialny jest zespół projektantów składający się z Moniki Augustyniak, Małgorzaty Skusiewicz oraz Igi Jareckiej.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018