Franczyzobiorca Worldseo decyduje, jakim rodzajem asortymentu chce handlować, mogą to być na przykład komputery i części, telefony i akcesoria, części samochodowe. Asortyment podzielony jest na 10 grup produktowych (każda po 4-7 tys. pozycji).
Poniedziałek
07.01.2013
Partnerzy Worldseo prowadzący e-sklepy zyskają nowy serwis - porównywarkę cen dla sklepów internetowych.
 

Firma Worldseo pozyskuje partnerów franczyzowych, którzy zajmą się handlem przez internet. Licencjodawca wymaga od nich jedynie posiadania komputera oraz dostępu do internetu. Partner prowadzi sprzedaż w e-sklepach, na portalach aukcyjnych oraz wszelkich innych miejscach skupiających handel elektroniczny. Nie trzeba przy tym inwestować w magazyn, ponieważ produkty zamówione przez klientów docierają do nich bezpośrednio z hurtowni.

– Wszystkie procesy są maksymalnie zautomatyzowane. Magazyny, za pośrednictwem franczyzobiorcy, obsługują również wszelkie ewentualne reklamacje. Dzięki temu franczyzobiorca może się skupić tylko i wyłącznie na sprzedaży, promowaniu produktów i zdobywaniu nowych klientów bez martwienia się o magazynowanie, pakowanie lub zatrudnianie do tego pracowników - mówi Daniel Burzawa, właściciel sieci franczyzowej Worldseo.

Firma Worldseo razem ze wspólnikiem Visual Technologies uruchomiła selekcjoner aukcji pokazujący popularne i modne aukcje internetowe.
- Wśród kryteriów automatycznego rankingu znajdują się m.in. liczba kupujących, komentarze i oceny użytkowników oraz przedmioty najczęściej obserwowane - tłumaczy Daniel Burzawa. - Autorski algorytm selekcjonujący gromadzi doświadczenia kupujących, aby następnie zaprezentować wyniki zgodne z aktualnymi trendami na rynku.

Następnym krokiem po aukcjach będzie rozbudowa portalu o selekcję ofert sklepowych. W pierwszej kolejności zintegrowane z systemem będą to oferty ze sklepów franczyzobiorców Worldseo oraz klientów Visual Technologies. Firmy przygotowują również angielską i rosyjską wersję językową.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Imprezy integracyjne

Cześć, znalazłem firmę Raut która organizuje imprezy integracyjne dla firmy różnego porkoju od pikników po konferencje na prawdę warto właśnie sobie z socjalnych...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.09.2018
Jaki internet do firmy?

Kasia31 No niestety często jest tak, że te mobilne mają limit i nawet jak nie wzrastaja opłaty to zwalnia net do minimum. Kiedyś próbowałam i nawet maila nie mogłam...

8 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Gadżety reklamowe - co zamówić?

Długopisy, kubki, to już przeżytek. Teraz lepiej postawić na coś co oryginalnego. Może np. power bank z logo firmy?

240 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Reklama w social media

Ja bardzo polecam pozycjnowanie bo dzięki niemu dotarłam do dużej liczby klientów ;) a pomogła mi w tym agencja z Wrocławia Proformat ;)

10 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Jak pozycjonować stronę internetową?

Myślę, że warto postawić na dobre, oryginalne teksty, odpowiednio zoptymalizowane pod SEO. Może warto też pomyśleć o prowadzeniu bloga.

188 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Jak pozycjonować stronę internetową?

Ja raz,że nie mam kompletnie czasu na to by to robić samemu. Dwa- wolałam zlecić pozycjonowanie swojej firmy , zaufanej agencji, która wczesniej dla mnie stworzyła...

188 wypowiedzi
ostatnia 26.08.2018
Gadżety reklamowe - co zamówić?

Jeśli chcesz zamówić gadżety lub upominki reklamowe, a nie wiesz jakie będą najlepsze dla twojej branży, to skontaktuj się z firmą Lemach lemach.pl. Ich doświadczenie...

240 wypowiedzi
ostatnia 24.08.2018
Gadżety reklamowe - co zamówić?

Moim zdaniem świetnym gadżetem reklamowym są kalendarze. Ogromny wybór z niesamowitymi możliwościami personalizacji znajdziesz na www.swiatkalendarzy.com

240 wypowiedzi
ostatnia 24.08.2018