07.01.2013

Wycenią ofertę

Partnerzy Worldseo prowadzący e-sklepy zyskają nowy serwis - porównywarkę cen dla sklepów internetowych.

Firma Worldseo pozyskuje partnerów franczyzowych, którzy zajmą się handlem przez internet. Licencjodawca wymaga od nich jedynie posiadania komputera oraz dostępu do internetu. Partner prowadzi sprzedaż w e-sklepach, na portalach aukcyjnych oraz wszelkich innych miejscach skupiających handel elektroniczny. Nie trzeba przy tym inwestować w magazyn, ponieważ produkty zamówione przez klientów docierają do nich bezpośrednio z hurtowni.

Narada pracowników firmy Worldseo

Franczyzobiorca Worldseo decyduje, jakim rodzajem asortymentu chce handlować, mogą to być na przykład komputery i części, telefony i akcesoria, części samochodowe. Asortyment podzielony jest na 10 grup produktowych (każda po 4-7 tys. pozycji).

– Wszystkie procesy są maksymalnie zautomatyzowane. Magazyny, za pośrednictwem franczyzobiorcy, obsługują również wszelkie ewentualne reklamacje. Dzięki temu franczyzobiorca może się skupić tylko i wyłącznie na sprzedaży, promowaniu produktów i zdobywaniu nowych klientów bez martwienia się o magazynowanie, pakowanie lub zatrudnianie do tego pracowników - mówi Daniel Burzawa, właściciel sieci franczyzowej Worldseo.

Firma Worldseo razem ze wspólnikiem Visual Technologies uruchomiła selekcjoner aukcji pokazujący popularne i modne aukcje internetowe.
- Wśród kryteriów automatycznego rankingu znajdują się m.in. liczba kupujących, komentarze i oceny użytkowników oraz przedmioty najczęściej obserwowane - tłumaczy Daniel Burzawa. - Autorski algorytm selekcjonujący gromadzi doświadczenia kupujących, aby następnie zaprezentować wyniki zgodne z aktualnymi trendami na rynku.

Następnym krokiem po aukcjach będzie rozbudowa portalu o selekcję ofert sklepowych. W pierwszej kolejności zintegrowane z systemem będą to oferty ze sklepów franczyzobiorców Worldseo oraz klientów Visual Technologies. Firmy przygotowują również angielską i rosyjską wersję językową.

(awh)