23.01.2014

Mrs. Sporty Mrs. Sporty - prezentacja systemu

Zostań własnym szefem i otwórz klub dla kobiet Mrs.Sporty!

ćwiczenia Mrs. Sporty

 

Myślisz o rozpoczęciu własnego biznesu, ale chcesz, aby był to pewny i trafiony pomysł?

Wybierz Mrs.Sporty i przyłącz się do fitnessowej rewolucji, która porwała już setki tysięcy kobiet w Europie!

Sprawdź, dlaczego to idealna opcja właśnie dla Ciebie!

Masz dość monotonnej pracy za biurkiem? Spełnij swoje marzenia i zacznij zarabiać, robiąc to, co lubisz.

Sprawdzony pomysł na biznes

Masz w sobie biznesową żyłkę i chcesz zacząć pracować na siebie? Czy wiesz, że nie musisz budować swojej firmy od zera, analizować potrzeb rynku czy zastanawiać się nad strategiami marketingowymi?

Najprostszym i najprzyjemniejszym sposobem na wejście w świat wielkiego biznesu jest franczyza oparta o sprawdzone na całym świecie rozwiązania. Właśnie takie Ci oferujemy.

Mrs.Sporty to znana europejska sieć klubów fitness powstałych z myślą o kobietach. Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia – zwłaszcza wśród kobiet po trzydziestce i starszych.

 

wykres

Ponad 650 klubów i 220 tys. zadowolonych klientek w całej Europie

Sekretem sukcesu jest dobrze opracowany produkt oraz efektywny model biznesowy. Opracowali je eksperci biznesowi oraz znani sportowcy (w tym tenisistka Steffi Graf), doświadczeni dietetycy i lekarze medycyny sportu. Nasi partnerzy franczyzowi mogą liczyć na stabilny wzrost. Stań się kolejnym z nich!

Wykorzystaj potencjał nowej niszy rynkowej - czy wiesz, że ponad 90% Polek po 35. roku życia nie uprawia żadnego sportu?

Kobiety po 30 - tce obawiają się, że podczas wizyty w zwykłej siłowni zostaną wyśmiane przez kulturystów, a nieumiejętność obsłużenia sprzętu do ćwiczeń jest po prostu krępująca. To do tej grupy kierujemy ofertę Mrs.Sporty - kompleksowy program, który umożliwia radykalną zmianę stylu życia:

 • 2-3 krótkie treningi funkcjonalne tygodniowo, które pozwolą utrzymać formę, wyszczuplić sylwetkę czy poprawić kondycję,
 • program zdrowego odżywiania dopasowany do indywidualnych potrzeb – dopełnia treningi,
 • opieka trenera osobistego, konsultacje z dietetykiem i więcej wzmacniają efekty pracy.

A to wszystko w przyjaznym, stylowo zaaranżowanym klubie, do którego chce się wracać!

Dołącz do nas i stań się częścią rewolucji fitness Mrs.Sporty!

placówka Mrs. Sporty

Placówka Mrs. Sporty

 

Prosta i efektywna koncepcja franczyzowa

Nasz model franczyzowy jest nieskomplikowany i równie skuteczny, jak opracowany przez ekspertów Mrs.Sporty program treningowy.

4 kroki do sukcesu z Mrs.Sporty:

 1. prowadzisz własną działalność gospodarczą – masz poczucie niezależności i dużą swobodę działań biznesowych,
 2. nie potrzebujesz bardzo wysokiego kapitału początkowego – pomożemy Ci zoptymalizować biznes plan także pod kątem finansowym, otrzymasz możliwość leasingu sprzętu, doradzimy Ci jak pozyskać dofinansowania
 3. otrzymujesz unikalny produkt: program treningowy, elastycznie dopasowany do realnych oczekiwań rynku – to przepis na sukces, który sprawdził się w 8 krajach Europy!
 4. uzyskujesz pełne wsparcie Akademii Mrs.Sporty – towarzyszymy Ci już od etapu planowania rozpoczęcia działalności.

Dołączając do naszej sieci, stajesz się częścią międzynarodowej sportowej rodziny. Twój sukces jest naszym sukcesem – pomożemy Ci go budować każdego dnia.

Pełne wsparcie na partnerskich zasadach

W ramach współpracy franczyzowej, możesz liczyć na wsparcie od pierwszych chwil. Czeka na Ciebie grupa doświadczonych konsultantów biznesowych, marketingowych i w zakresie fitness, oferując: 

 • wsparcie przy wyborze lokalizacji na nowy klub – nasi analitycy podpowiedzą Ci, który z lokali zapewni największe szanse na pozyskanie szerokiego grona klientek,
 • wsparcie przy pozyskiwaniu finansowania,
 • projekt wyposażenia wnętrza,
 • 5 - letni plan biznesowy –ukierunkowujący Twój biznesowy rozwój,
 • intensywny program szkoleniowy: szkolenia wdrażające w system, szkolenia biznesowe, sprzedażowe, treningowe, dietetyczne i wiele więcej,
 • efektywne i wypróbowane kampanie marketingowe – dzięki nim dotarcie do klientek będzie prostsze, niż Ci się wydaje.

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku, oferując biznesowe know - how i oddając w Twoje ręce efektywne oraz sprawdzone narzędzia. Podejmij wyzwanie i skorzystaj z tej wyjątkowej szansy!

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z Martą Koziarską-Anders, dyrektorem ds. Business Development: tel. 668 668 233email: mkoziarska@mrssporty.com lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Czy współpraca z Mrs.Sporty jest właśnie dla mnie?

Wykształcenie sportowe nie jest wymogiem koniecznym. Liczy się przede wszystkim Twój zapał oraz energia, z jaką ruszysz do działania. Z doświadczenia jednak wiemy, że najlepsze efekty jako partnerzy Mrs.Sporty osiągają osoby, które:

 • interesują się tematyką sportu i zdrowego stylu życia,
 • mają dobre zdolności organizacyjne,
 • umieją pracować w grupie,
 • pracują z pasją i mają wysoką motywację do podejmowania nowych wyzwań,
 • są rzetelne,
 • mają podstawową wiedzę ekonomiczną, biznesową oraz sprzedażową (lub są gotowe do jej zdobycia na naszych szkoleniach).

Jakie inwestycje Cię czekają?

 • minimalna kwota inwestycji – ok. 220 tys. zł – zawiera pełen koszt aranżacji i wyposażenia lokalu oraz opłatę wstępną za dołączenie do sieci,
 • własny lub dzierżawiony lokal o powierzchni ok. 120-140 m2  - położony w mieście powyżej 40 tys. mieszkańców (w uzasadnionych przypadkach – np. w strefie peryferyjnej obszarów metropolitalnych – dopuszczane jest odstępstwo od tej reguły; służymy też wsparciem przy wyborze lokalu),
 • opłaty bieżące: naliczane w oparciu o osiągnięty poziom obrotu netto na poziomie 8%.

Wchodzisz w to? Już dziś skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły!

Dołącz do rewolucji Mrs.Sporty i odkryj pełnię korzyści z prowadzenia własnego biznesu!

Więcej informacji na stronie www.mrssporty.pl.

Dane kandydata
Imię i nazwisko *
Miasto *
Telefon kontaktowy *
Email *
Dodatkowe informacje
Uwagi lub pytania
If you see this, leave this form field blank

Udostępnij artykuł