03.02.2013

Biznes w galerii

Rozbudowane Centrum Handlowe Wzgórze zostało oddane w stanie surowym. Obiekt w Gdyni poszukuje najemców.

Po rozbudowie CH Wzgórze stanie się nie tylko największym centrum handlowym na Pomorzu, ale też jednym z największych w Polsce. Fasada budowli, w przyszłości pokryta roślinnością, ma prawie 600 m długości, ale żeby obejść cały budynek pokonać będzie trzeba dystans 1300 metrów. Wewnątrz budynku liczącego 70 tys. m2 rozlokuje się 270 sklepów światowych oraz polskich marek z ofertą restauracyjną i rozrywkową. Otwarcie galerii handlowej planowane jest na przełomie września i października tego roku.

Centrum Handlowe Wzgórze w Gdyni

Centrum Handlowe Wzgórze poszukuje przede wszystkim najemców z branży odzieżowej, zdrowie i uroda oraz gastronomii.

W CH Wzgórze powstanie największe w regionie kino o powierzchni 2,8 tys m2. Sześć sal pomieści 1300 widzów. Będzie to najnowocześniejszy obiekt kinowy w Gdyni obsługiwany projektorami 3D.
Obecnie stopień komercjalizacji wynosi 85 proc. powierzchni centrum. Wśród głównych najemców Wzgórza znajdą się m.in. Zara H&M, C&A, New Yorker, Solar, Kino Helios, Smyk, Empik, Superpharm, Sephora, Douglas, Rossman, City Sport, Kruk, Apart, Villeroy&Boch i CCC. W strefie restauracyjnej i gastronomicznej CH Wzgórze znajdą się: KFC, Burger King, Pizza Hut, Grand Kebab, Mount Blanc, Tai Wok, Sushi Matsu, Coffee Heaven, Gelatomagia, Grycan, Subway i Salad Story.

– Przedsiębiorcy z Pomorza mogą zostać najemcami lokali w centrum handlowym, jednak dobrze by było, żeby robili to we współpracy z franczyzodawcą. W tym celu organizujemy spotkania, na których lokalni biznesmeni mogą spotkać się z przedstawicielami sieci franczyzowych i poznać warunki działania pod logo znanej marki. Po wybraniu franczyzodawcy możemy przystąpić do negocjowania warunków najmu – mówi Maciej Kiełbicki, członek zarządu Mayland Real Estate, zajmującej się komercjalizacją CH Wzgórze w Gdyni.

Spotkanie z potencjalnymi najemcami odbędzie się 8 marca (piątek) o godzinie 11 w Hotelu Nadmorskim w Gdyni. Zgłoszenia na spotkanie informacyjne przyjmuje Daniel Wilk: dwilk@profitsystem.pl, tel. (22) 560 80 36. W trakcie prezentacji uczestnicy dowiedzą się na jakich warunkach można prowadzić biznes w galerii handlowej.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0