Minimalna kwota, jaką powinien dysponować franczyzobiorca wynosi 30 tys. zł, z czego większość będzie przeznaczona m.in. na zatowarowanie.
Czwartek
31.01.2013
Teraz telefony komórkowe i akcesoria GSM oferowane przez Monument9 pojawią się w pozostałych regionach Polski.
 

Monument9 sprzedaje nowe i używane telefony komórkowe, doładowania, pakiety startowe oraz akcesoria GSM, w tym pokrowce, ładowarki, folie zabezpieczające ekran, zestawy słuchawkowe i głośnomówiące. W ofercie niektórych punktów znajdują się również elektroniczne papierosy.
– Stawiamy przede wszystkim na kompleksową obsługę. Na rynku pojawiają się nowe modele telefonów komórkowych, a klienci poszukują do nich odpowiednich akcesoriów. Nasze punkty zapewniają zarówno oryginalne dodatki, jak i tańsze zamienniki – mówi Kamil Wiśniewski, właściciel sieci Monument9, do której należy 17 salonów i stoisk.

Firma zdecydowała się na rozwój na licencji w 2012 roku – przez kilka miesięcy udało się jej otworzyć pięć punktów własnych i pozyskać trzech partnerów franczyzowych.
– Dwa punkty franczyzowe już działają, otwarcie trzeciego nastąpi jeszcze w tym miesiącu w Suwałkach. We wrześniu, po zakończeniu rozbudowy centrum handlowego Wzgórze w Gdyni, przenosimy się do lokalu o większej powierzchni w nowej części centrum. – mówi Kamil Wiśniewski. – Liczba nowych otwarć zależy przede wszystkim od dostępności odpowiednich lokalizacji. Posiadamy dwa gotowe punkty handlowe, które planujemy przekazać franczyzobiorcom – w Ostródzie oraz Iławie. Po wcześniejszej akceptacji lokalizacji jesteśmy w stanie przygotować nową placówkę w dowolnym centrum handlowym – współpracujemy z dużymi marketami takimi jak Tesco czy Kaufland – dodaje.

(awh)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Zarabiać przez telefon

Rzeczywiście. Praca na słuchawkach jest bardzo ciężka! __________________________ Prace licencjackie z Kosmetologii

13 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
AVANS

Ten Avans to jeszcze istnieje? ________________________ Pisanie prac licencjackich z kosmetologii

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Play rośnie w oczach

Faktycznie wygląda to nie najgorzej - [url]https://www.spidersweb.pl/2018/02/play-wyniki-2017.html[/url]. Ja jestem zadowolony z ich oferty

5 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
AVANS

Avans to fajne sklepy. Warto je sprawdzić. _________________ Tematy prac z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Sferis powiększa sieć

To jest bardzo ryzykowny biznes. Obecnie wszystko ludzie kupują w internecie. _____________________ Tematy prac licencjackich z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

There are some nuances of this business, which you have to examine yourself and experience so that the employee does not do you a trumpet or overeat work. happy wheels

12 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018