Szkoła językowa z doświadczeniem

Helen Doron, brytyjska lingwistka, opracowała metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci ponad 26 lat temu. Dziś międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego obecna jest w 34 krajach świata na 5 kontynentach.
Poniedziałek
11.02.2013
Helen Doron uczy w Polsce angielskiego od 15 lat. Na otwarciu 200 szkoły firma nie poprzestanie rozwoju.
 

Na pomysł sprowadzenia metody nauczania Helen Doron do Polski wpadła anglistka Joanna Cesarz-Zbroszczyk. Gdy w 1998 roku otwierała w Tychach pierwszą w Polsce szkołę Helen Doron Early English nie myślała o uruchamianiu kolejnych placówek. Tymczasem niespełna 5 lat później, w 2003 roku, do rozwijającej się sieci szkół uczęszczało już 10 000 dzieci. Joanna Cesarz–Zbroszczyk była odpowiedzialna za rozwój sieci do 2005 roku jako koordynator, a obecnie, jako dyrektor regionalny, jest największym klientem Helen Doron na świecie. Obecnie sieć rozwija się w Polsce we współpracy z 5. dyrektorami regionalnymi. Sama sieć centrów Helen Doron liczy już około 200 placówek na terenie całego kraju, do których uczęszcza 27 000 dzieci.

W grudniu 2012 roku wszystkie placówki Helen Doron Early English nawiązały współpracę z Cambidge ESOL, dzięki czemu mogą przeprowadzać uznane na całym świecie testy języka angielskiego Cambridge.
- Cambridge i Helen Doron dzieli wspólny cel w zapewnianiu doskonałej edukacji dla dzieci i młodzieży na całym świecie. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zwiększyć dostęp do egzaminów Cambridge English, który daje młodym studentom prawdziwą przewagę w zakresie ich rozwoju i edukacji – mówi Dr Mike Milanovic, szef Cambridge ESOL.

Duży wpływ na rozwój branży edukacyjnej ma demografia. Wyż demograficzny mamy już za sobą, co przekłada się na mniejszą liczbę klientów szkół językowych. Z drugiej strony ciągle rośnie świadomość znaczenia znajomości języków obcych, i to od najmłodszych lat.
- Naszym pojawieniem się przyczyniliśmy się do społecznej dyskusji, czy edukacja językowa maluchów jest potrzebna, czy aby przypadkiem nie zabieramy dzieciom dzieciństwa, i zarazem czy ten biznes ma w ogóle sens. Bardzo szybko okazało się, że ma sens i to duży – twierdzi Joanna Cesarz-Zbroszczyk. - Nasze centra powstawały jedno po drugim, a liczba dzieci uczęszczających na zajęcia stale wzrastała. Wiedzieliśmy, że pojawienie się konkurencji to tylko kwestia czasu. W latach 2005-2008 na rynku mogliśmy obserwować prawdziwą eksplozję w tym sektorze. Kto mógł wchodził w sektor nauczania językowego dzieci. Aktualnie rynek jest bardzo rozdrobniony, ale już po selekcji, czyli zostali na rynku tylko ci, którzy faktycznie mają coś do zaoferowania swoim klientom. Poza małymi lokalnymi szkołami czy franczyzowymi szkołami sieciowymi, coraz lepiej jest zorganizowane nauczanie dzieci bezpośrednio w przedszkolach. O klienta jest więc bardzo trudno - dodaje dyrektor regionalna Helen Doron Early English.

W zależności od terenu na jaki wykupiona jest licencja inwestycja w biznes wynosi od 25 do 45 tys. zł.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Online Assignment Help Australia

As you are in Austrilai, Prime assignment write my assignment for me is a well known service for students in america.

2 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

2 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018