Sklep w dobre ręce oddam

Almi Decor poszukuje partnerów za granicą: w Moskwie, Berlinie i Kijowie. Jednocześnie sieć posiada już salony w Wilnie i czeskiej Pradze.
Wtorek
12.02.2013
Almi Decor postanowiło oddać w zarządzanie franczyzobiorcom swoje salony. Nie trzeba inwestować własnych środków.
 

Polskie salony Almi Decor będą stopniowo przekazywane partnerom. Taką decyzję podjęła firma ADe Line, właściciel marki Almi Decor i Flo. Obecnie działa 40 sklepów Almi Decor z wyposażeniem wnętrz, w tym 5 franczyzowych. Partnerzy będą wynagradzani w systemie prowizyjnym od zrealizowanego obrotu. Idealny kandydat to osoba w wieku powyżej 40 lat, niekoniecznie legitymująca się doświadczeniem związanym z branżą wnętrzarską.
- Ponieważ w założonym modelu biznesowym wszystkie koszty operacyjne salonów nadal pozostają po stronie Almi Decor, od partnerów zarządzających nie jest wymagany własny kapitał z przeznaczeniem na wkład inwestycyjny czy opłaty franczyzowe. Jedyną formą zabezpieczenia powierzonego w zarząd majątku jest weksel - mówi Marek Janik, menedżer ds. sprzedaży i marketingu Almi Decor.

Salony Almi Decor powstają przede wszystkim w centrach handlowych w miastach liczących powyżej 400 tys. mieszkańców. W Warszawie, która ma największy potencjał sprzedażowy, sieć może pozwolić sobie na otwarcie kilku sklepów z wyposażeniem wnętrza, jednak w pozostałych miastach będą działały pojedyncze salony.
- Sklepy Almi Decor funkcjonują już we wszystkich miastach, które są strategicznie istotne z punktu widzenia rozwoju firmy. W tych działających salonach prowadzimy rekrutację partnerów biznesowych zainteresowanych przejęciem wybranych Almi Decor. Obecnie poszukujemy również partnerów za granicą: w Moskwie, Berlinie i Kijowie - wymienia Marek Janik.

Jednocześnie firma ADe Line nie komentuje doniesień Pulsu Biznesu, który informuje o słabej kondycji branży wnętrzarskiej i jej konsekwencjach dla marki Almi Decor i Flo. Dziennik pisze, że w połowie 2013 roku 20 sklepów z logo Flo zniknie z rynku, zaś część salonów Almi Decor zostanie zamknięta.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Biznes na wsi

Zapomniałem dodać również is w promieniu 15 km 4 tartaki, producent zrebki i dealer maszyny rolniczych.

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Biznes na wsi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły na biznes na wsi.Dodam że do najbliższego miasta mam 13km(miasteczko 10000mieszkancow)i drugie 33 km ode mnie...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam. Również jestem zainteresowany jak wygląda Współpraca z tą firmą. Pozdrawiam

8 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Jaki sklep meblowy?

Ja też mam za sobą kilka epizodów z własnoręczną przeróbką mebli, ale jednak niektóre trzeba kupić albo gotowe albo na zamówienie. Nie wyobrażam sobie, bym mój...

185 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Handel dla rolnika

Pamiętaj, że najważniejsze jest wyposażenie - dobry sprzęt i ciągniki Renault mam już od wielu lat i nie mogę narzekać.

53 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Szkółkarstwo, drzewka, nasiona

Pamiętaj żeby odpowiednio przygotować swój [url=https://sklep.mizar.com.pl/c-330-c-7_8.html]ciągnik (c-330[/url] polecam ten model), bo musisz być gotowy na różne...

15 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Taka prawda, że mieszkania pod wynajem studentom będą są i były na topie, bo niestety jest tak, że student weźmie wszystko - co sprawia, że te mieszkania są...

317 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

317 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018