W 9 polskich miastach działa 21 sklepów z produktami ekologicznymi Organic Farma Zdrowia.
Poniedziałek
18.02.2013
Ze stolicy zniknął jeden ze sklepów Organic Farma Zdrowia.
 

W sieci Organic Farma Zdrowia działa obecnie 21 sklepów, zlokalizowanych w dziewięciu polskich miastach. Delikatesy sprzedają przede wszystkim ekologiczną żywność, ale miłośnicy zdrowego stylu życia mogą się tu również zaopatrzyć w ekologiczne kosmetyki oraz środki czystości. W ofercie sklepów znajduje się blisko 4,5 tys. produktów.

Na początku lutego mieszkańcy stolicy stracili jeden ze sklepów z ekologicznymi produktami. Z mapy sieci zniknęła placówka przy al. KEN w Warszawie.
- Zamknięcie sklepu wynikało ze słabo skomercjalizowanej galerii handlowej, w której się znajdował - po prostu trafiało tu mało naszych potencjalnych klientów – tłumaczy Katarzyna Szewczyk, kierownik ds. PR sieci Organic Farma Zdrowia.

Mieszkańcy stolicy nie zostaną jednak odcięci od zdrowej żywności, w tym mieście działa bowiem jeszcze osiem placówek Organic Farma Zdrowia. W planach rozwojowych sieci jest też uruchomienie dwóch kolejnych sklepów – w Katowicach oraz w Warszawie. Ekologicznych specjałów mogą spróbować również Krakusi, którzy od grudnia ubiegłego roku mogą robić zakupy w najnowszej placówce Organic Farma Zdrowia. Ubiegły rok był dla spółki bardzo dobry pod względem finansowym. Sprzedaż za cały 2012 rok wyniosła ok. 37,8 mln zł, co oznacza blisko 20 proc. wzrost w stosunku do poprzedniego roku i stanowi rekord spółki.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.