23.02.2013

Ziemniaki z pączkiem w zestawie

W asortymencie otwartego w Poznaniu sklepu Warzywnik, oprócz warzyw i owoców, znajdą się także wyroby cukiernicze.

Warzywnik zadebiutował na rynku w listopadzie ubiegłego roku. Obecnie na terenie kraju działają trzy placówki: w Lubaniu, Wałczu i Poznaniu. Kolejne trzy sklepy zostaną otwarte w marcu i kwietniu w Czerwonaku, Bydgoszczy i Zgorzelcu. Do końca 2013 roku właściciel marki planuje zarządzać siecią 25 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

sklep Warzywnik z zewnątrz

Właściciel sieci Warzywnik nie przewiduje opłat franczyzowych i marketingowych. Decydując się na współpracę partner otrzymuje nowy lokal z kompletnym wyposażeniem w atrakcyjnych miejscach handlowych.

- Warzywnik w Poznaniu różni się od sklepów uruchomionych w ostatnim kwartale 2012 roku. Na 70 m2, oprócz stałego asortymentu, w skład którego wchodzą warzywa, owoce i przetwory, dostępne są także pieczywo i wyroby cukiernicze, dostarczane przez piekarnię-cukiernię z Szamotuł. To pierwsza taka kombinacja. Połączenie Warzywnika ze strefą piekarniczą w Poznaniu traktujemy pilotażowo. Nie planujemy wdrażania tego rozwiązania we wszystkich nowo otwieranych sklepach sieci. Będziemy się przyglądać odbiorowi tej koncepcji przez naszych klientów – komentuje Paweł Ciszek, dyrektor departamentu operacyjnego.

Warzywnik jest projektem spółki Czerwona Torebka, którego celem jest odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zdrową i świeżą żywność. Oferta Warzywnika stanowić będzie uzupełnienie niemal każdego pasażu handlowego Czerwonej Torebki. Cechą wyróżniającą sklepy będzie jednakowy wystrój wnętrza utrzymany w przyjaznej kolorystyce opartej na soczystej zieleni oraz naturalnym kolorze drewna. Asortyment dostępny w sklepach to świeże owoce i warzywa, ale także wszelkie ich przetwory takie jak mrożonki, surówki, susze z owoców, bakalie, weki, produkty ekologiczne oraz zioła i przyprawy. Dodatkowym wyróżnikiem sieci będą dostępne na miejscu wyciskarki, dzięki którym będzie można samemu przygotować świeży sok z owoców cytrusowych.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0