Jeszcze w zeszłym roku kurierzy Siódemki realizowali dostawę 1,5 mln przesyłek miesięcznie, teraz jest ich już 1,8 mln.
Na zdjęciu: aplikacja internetowa dla klientów Siódemki.
Wtorek
26.02.2013
Przedsiębiorcy prowadzący biznes w internecie po podpisaniu umowy z firmą Siódemka otrzymają aplikację pomocną w prowadzeniu sprzedaży.
 

Dzięki wprowadzonej przez firmę kurierską aplikacji integrującej program wspierający sprzedaż on-line z systemem Siódemki, e-sklep otrzymuje wsparcie obsługi logistycznej. Wszystkie informacje dotyczące przesyłek dostępne są dla klienta sklepu na jego koncie użytkownika. Aby sprawdzić status przesyłki wystarczy zalogować się do swojego konta w e-sklepie, gdzie dostępne są wszystkie aktualne informacje. Wprowadzenie nowej usługi oznacza również większe zyski dla partnerów Siódemki.

- Aplikacja jest bezpłatnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów Siódemki, posiadających stałą umowę na przesyłki kurierskie. Nowe rozwiązanie wpłynie na usprawnienie obsługi klienta. Krótszy czas potrzebny na wykonanie szeregu czynności związanych z procesem wysyłki towaru bez wątpienia przyczyni się także do ograniczenia kosztów - twierdzi Marcin Kruszyński, PR Manager Siódemki.

Program 7 Business Ship Control został przygotowany przez firmę PROJEKTwww.pl, dzięki czemu oferowane przez Siódemkę rozwiązanie jest w pełni bezpieczne dla systemów informatycznych e-sklepów. Jej przygotowanie, testy i wdrożenie zajęło ponad pół roku. W zeszłym roku Siódemka doręczyła blisko 22 mln paczek. Nowe rozwiązanie dedykowane e-biznesowi wpłynie na zwiększenie liczby wysłanych paczek. Punkty odbioru przesyłek realizowanych przez Siódemkę mogą otworzyć osoby, które już prowadzą handlową lub usługową działalność gospodarczą na terenie miejscowości powyżej 10 tys. mieszkańców. Przedsiębiorca ubiegający się o możliwość otworzenia Punktu Nadań Siódemka Service Point powinien posiadać prawo do użytkowania lokalu położonego w atrakcyjnym komunikacyjnie punkcie miasta, na przykład w galerii handlowej lub głównej arterii handlowej.

(dw)