Partner projektu Przyczepy Martin musi dysponować 49 tys. zł, które przeznaczy na zakup ośmiu przyczep. Tyle wystarczy, żeby rozkręcić biznes. Z czasem, gdy firma będzie funkcjonować już na pełnych obrotach, konieczne może okazać się rozbudowanie taboru do 12-14 przyczep.
Piątek
01.03.2013
Przed otwarciem wypożyczalni Martin trzeba zainwestować w 8 przyczep. Obsługę klienta usprawni program komputerowy dla partnerów.
 

Sąsiedztwo budowlanych sklepów wielkopowierzchniowych nakręca ruch wypożyczalniom przyczep. Właśnie ten atut postanowiła wykorzystać firma Przyczepy Martin zajmująca się sprzedażą, wypożyczaniem i serwisem przyczep towarowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony.
– Właśnie ustalamy szczegóły techniczne wdrożenia systemu informatycznego dla wypożyczalni – mówi Marcin Połowczuk, koordynator projektu Przyczepy Martin. – Poszukujemy również partnerów na terenie całego kraju chętnych do prowadzenia punktów zlokalizowanych przy marketach budowlano-dekoracyjnych.

Firma działa na rynku od siedmiu lat. W 2010 roku nawiązała współpracę z jedną z ogólnopolskich sieci marketów budowlanych i uruchomiła pierwszą w Polsce wypożyczalnię przyczep przy hipermarkecie budowlano-dekoracyjnym we Wrocławiu. Rok później rozpoczęła działalność kolejna wypożyczalnia przy hipermarkecie w podpoznańskim Swarzędzu, a w 2012 roku firma zdecydowała się na stworzenie sieci partnerskiej.

– Otworzyć wypożyczalnię przyczep można wszędzie, ale chodzi o to, by zrobić to w miejscu, które gwarantuje ciągły dopływ klientów – mówi Marcin Połowczuk. – Osoby kupujące materiały do budowy, remontu albo wyposażenia mieszkań lub domów chętnie korzystają z naszych usług.

– Pierwszy punkt partnerski powstał w Trójmieście. W tym roku zamierzamy uruchomić co najmniej sześć wypożyczalni partnerskich. Na razie działają dwie. Własnych mamy trzy. P oszukujemy partnerów na terenie całego kraju, m.in.: w Zgorzelcu, Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie i w Rzeszowie – wylicza.

Partner sieci musi dysponować 49 tys. zł, które przeznaczy na zakup ośmiu przyczep. Tyle wystarczy, żeby rozkręcić biznes. Z czasem, gdy firma będzie funkcjonować już na pełnych obrotach, konieczne może okazać się rozbudowanie taboru do 12-14 przyczep.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Spedycja/Transport/Logistyka

Świetnie nam się również współpracuję z firmą http://www.dzwigmasko.pl . Firma dynamicznie się rozwija na rynku a usługi świadczone są na najwyższym poziomie....

46 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Spedycja/Transport/Logistyka

Świetnie nam się również współpracuję z firmą http://www.dzwigmasko.pl . Firma dynamicznie się rozwija na rynku a usługi świadczone są na najwyższym poziomie....

46 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Słyszałam o znakowaniu pojazdów mikrohologramami z unikalnym kodem... Ponoć bardzo skuteczne, bo wszystkie części auta są oznaczone i dla złodzieja bezwartościowe......

2 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Inwestycja w stację paliw

Stacja benzynowa to jest długi temat. Pozdrawiam. __________________________ Prawo

26 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Inwestycja w stację paliw

Polecam www.budowairemontystacjipaliw.pl, firma pomoże przy remoncie, budowie. Posiadają również inne usługi związane ze stacją paliw, warto zajrzeć na wcześniej...

26 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Małe firmy transportowe

Two-M to firma na której jeszcze sie nie zawiodłem za tak długi czas korzystania z ich usług! pOLECAM INNYM JAKO NA PRAWDĘ SPRAWDZONĄ FIRMĘ TRANSPORTOWĄ!

62 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Warsztat samochodowy: Pieniądze na warsztacie

Gdyby trzeba było podjechać na przegląd klimatyzacji w samochodzie, to w Warszawie kierujcie się do www.perfectclima.pl - kolejek niema za bardzo, szybo się uwijają, a...

50 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Jakie metody polecacie? Jakie są skuteczne?

2 wypowiedzi
ostatnia 13.05.2018