Ubiorą małe miasta

Optymalna powierzchnia Twojej Ubieralni wynosi 30-40 m2, choć funkcjonujące już butiki liczą od 19 do 60 m2.
Piątek
01.03.2013
Właściciel marki Twoja Ubieralnia postawił na galerie handlowe w małych miastach.
 

Pod marką Twoja Ubieralnia działają butiki multibrandowe z różnorodną ofertą odzieży dla kobiet powyżej 30 roku życia. - Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi polskimi markami. Część asortymentu stanowi również odzież sprowadzana z Włoch – mówi Hubert Kabala, właściciel sieci sklepów. - Dzięki temu możemy odpowiednio dopasować ofertę w zależności od potrzeb naszych klientek. Niewątpliwie naszym ogromnym atutem jest bogaty wybór odzieży w dużych rozmiarach.

Pierwszy sklep sieci powstał we wrześniu 2010 roku w Ciechanowie.
– Na początku sklep działał pod mało atrakcyjną sprzedażowo nazwą Hub-Pol. Sprzedawałem w nim płaszcze – wspomina Hubert Kabala. - Nie inwestowałem w merchandising ani promocję, a mimo to odzież zniknęła z wieszaków w rekordowym tempie. Poszerzyłem więc ofertę i zainwestowałem w kolejne butiki.

W chwili obecnej działają cztery własne Twoje Ubieralnie: w Ciechanowie, Mławie, Ostrołęce i w Grójcu oraz jeden butik franczyzowy – wszystkie w centrach miast i galeriach handlowych.
- Mamy konkurencyjną ofertę w porównaniu do dużych sieci odzieżowych, które nie są w stanie kompleksowo sprostać oczekiwaniom klientek, szczególnie w mniejszych miejscowościach - mówi właściciel marki. - Nasza oferta podoba się klientkom, o czym świadczą obroty. W rekordowym miesiącu sprzedaż w jednym z butików z metra kwadratowego osiągnęła 3,5 tys. zł brutto.

Wstępna opłata franczyzowa wynosi 17 tys. zł, opłata bieżąca – 1,7 tys. zł/miesięcznie. Na zatowarowanie sklepu trzeba przeznaczyć ok. 30 tys. zł. Właściciel marki pomaga w doborze towaru i pośredniczy w relacjach z kontrahentami, zapewnia m.in. pomoc w dopasowaniu właściwej oferty, szkolenia personelu z zakresu technik sprzedaży oraz wsparcie w bieżącej działalności.

- Pomagam partnerom w wyborze lokalizacji oraz w negocjacjach z centrami handlowymi. Sam projektuję sklepy, witryny, zajmuję się merchandisingiem. Jestem w stanie przygotować 40-metrowy lokal - mam tu na myśli profesjonalne oświetlenie, umeblowanie, konstrukcje wystawowe, profesjonalne manekiny, kaseton świetlny – za 10-15 tys. zł. Jak? Wszystkie prace zlecam lokalnym mikroprzedsiębiorcom, którzy oferują konkurencyjne ceny. Nie zarabiamy na naszych partnerach w tym zakresie - dodaje Hubert Kabala.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018