04.03.2013

Z ekranu na swoje

Da Grasso pojawiło się w Tarnowie. Franczyzobiorcą został serialowy aktor.

Nowo otwarta pizzeria Da Grasso w Tarnowie należy do Pawła Ciołkosza, aktora serialowego i teatralnego znanego z serialu „Wszystko przed nami” oraz filmu „Generał”.

Paweł Ciołkosz, franczyzobiorca Da Grasso kroi tort Fot. Da Grasso

Paweł Ciołkosz ma na koncie występy m.in. w serialu „Wszystko przed nami” oraz filmie „Generał”. Teraz sprawdzi się w roli franczyzobiorcy.

- Już od dawna obserwuję rozwój sieci i zauważyłem, że pomimo ogólnej kiepskiej sytuacji ekonomicznej, Da Grasso cały czas rośnie i zdobywa nowych klientów. Dlatego, chociaż obecnie nie narzekam na brak ról i ciekawych propozycji, chcę mieć w zanadrzu także opcję, która zapewni mi niezależność, gdyby zdarzyło się, że telefon z kolejnymi propozycjami związanymi z moim wyuczonym zawodem nie zadzwoni – mówi nowy franczyzobiorca Da Grasso.

Aktor-przedsiębiorca podpisał umowę z siecią pod koniec listopada, a jego pizzeria ruszyła 24 lutego. Choć otwarcie lokalu franczyzowego przez rozpoznawalną osobę niesie niewątpliwe korzyści marketingowe, Magdalena Piróg, wiceprezes sieci Da Grasso, zaznacza, że dla niej lokal w Tarnowie jest tak samo ważny, jak każdy inny.

- Bardzo cieszymy się, że pan Paweł do nas dołączył. Jednak tak samo jak z jego pizzerii, cieszymy się z otwartych w tym roku punktów w Pabianicach i Olsztynie – zapewnia Piróg. W sieci Da Grasso działa ponad 200 pizzerii zlokalizowanych w 150 miastach.

(gum)