Na świecie aż 85 proc. osób posiadających licencję Helen Doron Early English to kobiety, a w Polsce ten odsetek sięga ponad 90 proc.
Poniedziałek
11.03.2013
Franczyzobiorcy Helen Doron będą przeprowadzać egzaminy językowe uznawane na całym świecie.
 

Grupa Edukacyjna Helen Doron podpisała umowę o współpracy z Uniwersytetem Cambridge uprawniającą do przygotowywania i przeprowadzania egzaminów Cambridge ESOL, które w Polsce są od lat najpopularniejszymi egzaminami językowymi.
- Każda z naszych szkół będzie przygotowywać uczniów do poziomu wymaganego do zdobycia certyfikatu, a przy niektórych szkołach powstaną ośrodki egzaminacyjne – mówi Barbara Jurga-Pałka, dyrektor marketingu Helen Doron Early English.

Dodatkowo sieć wprowadziła do oferty nowe kursy m.in. dla starszych dzieci zwiększając tym samym liczbę potencjalnych klientów. W chwili obecnej Helen Doron liczy już około 200 placówek na terenie całego kraju, do których uczęszcza 27 tys. dzieci.

- 25 proc. naszych klientów na całym świecie pochodzi z Polski – mówi Helen Doron, autorka metody nauczania języka angielskiego dla dzieci i założycielka Grupy Edukacyjnej Helen Doron. - Polscy franczyzobiorcy mają więc bardzo istotny wkład w działalność całej grupy.

Oprócz nauki dzieci, firma prowadzi również działania zachęcające kobiety do samozatrudnienia. Bierzemy udział w projekcie „Między pracą a macierzyństwem”. W wybranych miastach podczas konferencji tłumaczymy kobietom, że mając rodzinę można z powodzeniem prowadzić własny biznes – mówi Barbara Jurga-Pałka.

Helen Doron opracowała metodę ponad 26 lat temu. Dziś międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego obecna jest w 34 krajach świata na 5 kontynentach. W Polsce istnieje od 15 lat.

(awh)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Szkolenia prezentacje biznesowe

Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem biznesu w zakresie doradztwa zawodowego w zakresie autoprezentacji, tworzenia cv, rozwoju kariery itp. Być może właśnie na...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Tłumacz

Cześć, jeśli potrzebujecie jakiegoś sprawdzonego tłumacza to polecam LOQUAX na prawdę warto skorzystać, nasza firma korzysta z takich usług już od długiego czasu i...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018