21.03.2013

Prawie jak Ikea

Abra otworzy pod Wrocławiem swój największy sklep meblowy. Będzie działał pod nazwą Mega Abra.

W sobotę 23 marca pod Wrocławiem otwarty zostanie pierwszy wielkopowierzchniowy sklep Mega Abra – Wszystko Dla Domu. W ofercie znajdą się nie tylko meble i dodatki dekoracyjne ale również takie kategorie produktowe jak tapety, podłogi, oświetlenie oraz artykuły sanitarne. Na powierzchni 6 tys. m2 wystawiono ponad 9 tys. pozycji produktowych. W większości pochodzą one od krajowych dostawców. Nowy obiekt powstał w Parku Handlowym Bielany przy ul. Towarowej 3 w gminie Kobierzyce, w pobliżu węzła komunikacyjnego A4 i dróg krajowych.

Wnętrze sklepu meblowego Abra Fot. Abra Sklepy Meblowe

Franczyzowe sklepy Abry liczą ok. 600 m2. Mega Abra jest 10 razy większa.

- Otwarcie pierwszego sklepu Abry w nowym formacie jest dużym wydarzeniem, które może zmienić oblicze polskiego rynku wnętrzarskiego. Nasz wybór nie przypadkiem padł na okolice Wrocławia. Bielany Wrocławskie to jedno z największych centrów handlowych w Polsce, w pobliżu dynamicznie rozwijającego się dużego miasta. Dodatkowo doskonała komunikacja i sąsiedztwo sklepów z tej samej branży gwarantują znaczną liczbę odwiedzających – mówi Piotr Lisowski, Prezes Zarządu Abra SA.

Sklep jest propozycją dla osób, które nie lubią tracić czasu na przemieszczanie się pomiędzy punktami handlowymi i chcą w jednym miejscu zrobić kompleksowe zakupy związane z wyposażeniem domu. Abra ma ponad 20-letnią historię w branży wyposażenia wnętrz. W ramach sieci sklepów meblowych Abra funkcjonuje obecnie ponad 80 punktów handlowych w całej Polsce, w tym kilkanaście sklepów prowadzonych w systemie franczyzowym.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0