Atlantic w Manufakturze

W ofercie Atlantica, oprócz bielizny, znajdują się także stroje kąpielowe, pidżamy skarpetki, szlafroki i kapcie.
Poniedziałek
25.03.2013
Tylko jeden sklep z bielizną Atlantic działa poza centrum handlowym. Tydzień temu ruszył salon w łódzkiej galerii.
 

Pod logo Atlantic funkcjonuje ponad 200 salonów w Polsce i zagranicą. Marka jest obecna w 16 krajach europejskich, a swoje firmowe salony Atlantic ma także w Rosji i na Ukrainie. W 2013 roku firma planuje otworzyć 35 sklepów. Wszystkie zagraniczne punkty oraz 98 polskich należy do franczyzobiorców. Ostatni z uruchomionych przez firmę salon znajduje się w łódzkiej galerii handlowej Manufaktura. Na 85 m2 klienci mogą wybierać bieliznę w jednej z dwóch wydzielonych stref - męskiej i damskiej. Salon został wyposażony w witrynę multimedialną, która pozwala w niekonwencjonalny sposób zaprezentować kolekcję oraz nowości w ofercie firmy.

- Sklep w Manufakturze to nasz własny salon. Posiadamy też kilka kluczowych lokalizacji prowadzonych przez franczyzobiorców. Poza jednym salonem Atlantic położonym przy głównej ulicy handlowej, wszystkie działają w centrach handlowych. Warunki negocjacyjne zależą już od ustaleń prowadzonych indywidualnie z centrami handlowymi i franczyzobiorcami - mówi Nina Nurzyńska, specjalista ds. komunikacji i PR Atlantic SA.

Atlantic w pakiecie franczyzowym oferuje pomoc w przygotowaniu merytorycznym franczyzobiorcy i jego pracowników do prowadzenia sklepu i obsługi klientów. Zapewnia też wsparcie w zakresie wystroju witryn i sklepu, a także ekspozycji towaru. Partner bierze udział w akcjach promocyjnych organizowanych na skalę ogólnokrajową. W sytuacji gdy wybrany lokal posiada estetyczną witrynę, podłogę oraz oświetlenie zgodne ze standardami sieci wówczas za wyposażenie salonu Atlantic trzeba zapłacić 1 tys. zł/m2. Optymalna powierzchni sklepu wynosi 35-50 m2 w mieście liczącym powyżej 20 tys. mieszkańców. Oprócz klasycznej franczyzy, w której to przedsiębiorca jest właścicielem asortymentu, Atlantic przygotował także ofertę franczyzy depozytowej.
- Nasz produkt, rozlicza się wtedy prowizyjnie. Franczyzobiorca pokrywa inwestycję w aranżację i wyposażenie lokalu, natomiast towar pozostaje własnością franczyzodawcy - wyjaśnia Nina Nurzyńska.

(dw)


/7/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018