Pakiet startowy ekoognisko kosztuje 20 tys. zł.
Poniedziałek
08.04.2013
Polacy czekają na wiosnę, a franczyzobiorcy sprzedający ekologiczne rozpałki - na sezon grillowy.
 

Ekoognisko to polski produkt składający się z przyjaznych dla środowiska komponentów: drewienek z suchego drewna, trocin, wosku parafinowego w czystej postaci oraz tektury. Ułatwia rozpalanie kotła z nadmuchem mechanicznym, kominka, grilla, a nawet ogniska.

– Większość społeczeństwa zwraca uwagę na ekologię i nie chce rozpalać grilla z użyciem rozpałek zawierających substancje chemiczne. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt będzie rozpalać każdy grill w Polsce, zwłaszcza, że Polacy uwielbiają grillować – mówi Artur Olejniczak, prezes zarządu BBTB Group, firmy produkującej ekoognisko. – Warto jednak zaznaczyć, że nie nastawiamy się tylko na sezon letni. Produkt jest przeznaczony do użytku całorocznego, w zimie pozwoli rozpalać kominki oraz kotły na węgiel bez dodatkowych papierów bądź szczapek drewna.

Producent poszukuje partnerów, którzy zajmą się dystrybucją produktu na terenie Unii Europejskiej, w tym również w Polsce. Obecnie z firmą współpracuje siedmiu partnerów, do końca roku ma ich być 30.
– Obserwujemy coraz większe zainteresowanie ekoogniskiem nie tylko Polaków, ale i Niemców, co potwierdziło się w licznych kontaktach biznesowych – przekonuje Artur Olejniczak. – Jest to dla nas sygnał, że krok w kierunku ekologii jest słusznym rozwiązaniem. W przyszłości chcemy wprowadzić na rynek kolejne innowacyjne produkty.

Przedsiębiorca zainteresowany współpracą z BBTB Group może zająć się produkcją i dystrybucją ekoogniska: kupuje za 20 tys. zł pakiet startowy, w którego skład wchodzą: licencja franczyzowa, komponenty do produkcji ekoogniska, odpowiednie oprzyrządowanie, maszyna do foliowania oraz materiały reklamowe.
– Partnerzy muszą dysponować pomieszczeniem gospodarczym, które przeznaczą na magazyn ekoognisk. Produkty są składane ręcznie, można więc zlecić ich wykonanie chałupnikom – radzi prezes firmy.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie kupić meble do warsztatu?

Moim zdaniem mówiąc o wyposażeniu warsztatu, warto pomyśleć także o takich produktach, jak spreżarki. Duży ich wybór znajdziemy w ofercie Almig...

56 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Pralnia: Czysty zysk

Bardzo dobre pytanie, i moim zdaniem super sprawa jesli cheszto zrobić w duzy miescie to nawet takie coś jak Extra Clean - usługi porządkowe sie utrzyma

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

magazyny samoobsługowe to świetna sprawa, szukam teraz czegoś w Krakowie, może ktoś coś? :)

1 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Drukują i zarabiają

Świetna sprawa, jeśli szukacie akcesoriów do drukarek to polecam zajrzeć tutaj: Raf Tech - tusze do drukarek mają świetną ofertę i warto z nimi wejść we współpracę.

8 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Fotografia ślubna

Jeśli chodzi o sprawy ślubne to polecam zainteresować się takim czymś jak agencje ślubne ja np polecam tą: http://mr-mrs.com.pl/ , są bardzo dobrzy w tym co robią i...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

http://stronawesela.pl

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Zawsze można odsprzedawać gotowe zaproszenia: https://stronawesela.pl/ ma taką opcje szukasz klientów dostajesz rabat partnera np 15% i to twój zarobek.

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Fotografia ślubna

Cześć, czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii ślubnej? Czy jest to opłacalny biznes? Zainspirowałam się pięknym zdjęciami i chciałabym też działać w tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
zobacz więcej na forum