Bielizna ze znaną twarzą

Modelka Joanna Krupa zainwestowała w akcje Esotiq 300 tys. zł. w sklepach dostępna jest także bielizna zaprojektowana przez modelkę.
Wtorek
09.04.2013
Od blisko roku twarzą marki Esotiq jest modelka Joanna Krupa, która została jej udziałowcem.
 

Marka Esotiq jest obecna na rynku od 2006 roku. W sklepach tej sieci można znaleźć nie tylko bieliznę, ale również koszule nocne, piżamy, szlafroki oraz stroje kąpielowe. W Polsce pod szyldem Esotiq na koniec marca tego roku działało 138 sklepów franczyzowych i 37 własnych. Do końca tego roku sieć ma powiększyć się o 40 nowych sklepów.

– Franczyzobiorca zgłaszając się do nas, powinien przedstawić ofertę lokalu, w którym zamierza prowadzić nasz sklep. My sprawdzamy atrakcyjność tej lokalizacji i dokonujemy, bądź nie, jej akceptacji. Zainteresowanym osobom możemy przedstawić oferty z galerii handlowych, którymi dysponujemy – wyjaśnia Aleksandra Sobotka, kierownik ds. franchisingu w Esotiq & Henderson.

Esotiq & Henderson nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do sieci. Na wyposażenie metra kwadratowego salonu trzeba przeznaczyć ok. 600 zł. Sklepy mają 50-70 m2 powierzchni i powstają w miastach liczących więcej niż 20 tys. mieszkańców. Franczyzobiorca nie musi inwestować w towar żadnych środków, bo bieliznę i inne artykuły otrzymuje od Esotiq w depozyt.

- W obecnej sytuacji makroekonomicznej część firm spowalnia rozwój, my stawiamy na poszerzanie sieci dystrybucji, regularnie otwierając nowe salony w starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach. Przewagę na rynku zapewnia nam wysoka jakość produktów w atrakcyjnej cenie oraz usługi dodatkowe takie jak brafitting czy dermokosmetyki modelujące ciało – wymienia Aleksandra Sobotka.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018