Oprócz sieci salonów sprzedaży Play Jamatel tworzy sieć Autoryzowanych Doradców Biznesowych, których zadaniem jest kompleksowa obsługa klientów biznesowych.
Wtorek
16.04.2013
Play Jamatel stawia na przejęcia klientów biznesowych innych operatorów.
 

Siedmiu na 10 klientów zmieniających dostawcę usług telekomunikacyjnych wybiera Play – tak ostatnio reklamuje swoje usługi P4, operator sieci Play. Na migrację z sieci do sieci decydują się nie tylko klienci indywidualni.
– Coraz więcej dużych firm, związanych wieloletnimi kontraktami z innymi operatorami również decyduje się na zmianę – mówi Mariusz Skrzypczyk, właściciel Play Jamatel. – Dlatego w ofercie sieci sprzedaży pojawiają się kolejne rozwiązania skierowane właśnie do przedsiębiorców.

W Play Jamatel obsługą firm zajmują się doradcy biznesowi – do ich obowiązków należy m.in. pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów i usług operatora Play, doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej oferty biznesowej, utrzymanie i rozwój relacji z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych, przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w sieci, monitorowanie działań konkurencji oraz obsługa posprzedażowa. Obecnie w sieci działa 25 doradców.

– W ostatnich miesiącach rozpoczęliśmy współpracę z pięcioma nowymi partnerami – mówi Mariusz Skrzypczyk. – Zwiększyliśmy również liczbę pracowników działu biznesowego i uruchomiliśmy dział telemarketingu dedykowany doradcom.

Potencjalny partner firmy Jamatel musi mieć doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (najlepiej w branży telekomunikacyjnej). Na początku współpracy wpłaca 5 tys. zł w ramach zwrotnej kaucji zabezpieczającej. W zamian za przystąpienie do sieci otrzymuje m.in. bezpłatne szkolenia i dostęp do usługi telemarketingu. Najlepsi doradcy mają możliwość rozwijania własnej grupy doradców.

Play Jamatel działa na rynku usług telefonii komórkowej od 1999 roku. W 2007 roku firma zawarła umowę dealerską z operatorem sieci komórkowej Play i od tej pory tworzy sieć salonów sprzedaży oraz grupę autoryzowanych doradców biznesowych pod tą marką. Obecnie działa 18 placówek w tym: sześć własnych, dwie franczyzowe oraz 10 partnerskich. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy otwarty zostanie nowy punkt – na terenie Galerii Krakowskiej. Będzie to największa wyspa operatora w skali kraju. Dodatkowym plusem lokalizacji jest sąsiedztwo salonów konkurencyjnych operatorów. Do końca roku firma zakłada uruchomienie minimum trzech salonów, m.in. w województwie śląskim i mazowieckim.

(awh)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Zarabiać przez telefon

Rzeczywiście. Praca na słuchawkach jest bardzo ciężka! __________________________ Prace licencjackie z Kosmetologii

13 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
AVANS

Ten Avans to jeszcze istnieje? ________________________ Pisanie prac licencjackich z kosmetologii

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Play rośnie w oczach

Faktycznie wygląda to nie najgorzej - [url]https://www.spidersweb.pl/2018/02/play-wyniki-2017.html[/url]. Ja jestem zadowolony z ich oferty

5 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
AVANS

Avans to fajne sklepy. Warto je sprawdzić. _________________ Tematy prac z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Sferis powiększa sieć

To jest bardzo ryzykowny biznes. Obecnie wszystko ludzie kupują w internecie. _____________________ Tematy prac licencjackich z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

There are some nuances of this business, which you have to examine yourself and experience so that the employee does not do you a trumpet or overeat work. happy wheels

12 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018