W ubiegłym roku Grupa Valere skupiła się na rozbudowie sieci na Śląsku, gdzie znajduje się jej centrala. Udało się jej także pozyskać partnerów z północy i otworzyć placówki w Elblągu, Olsztynie i Pile.
Czwartek
18.04.2013
Reklamy telewizyjne i radiowe już się opatrzyły. Alternatywą są tablice montowane w windach przez partnerów Grupy Valere.
 

Grupa Mediowa Valere zajmuje się ambientowymi formami reklamy, a jej głównym celem jest rozbudowywanie sieci tablic reklamowych w windach oraz standaryzacja tych nośników wśród reklamodawców ogólnopolskich. Te nietypowe formy reklamy cieszą się rosnącą sympatią klientów, dlatego coraz częściej pojawiają się w biurach, sklepach, szpitalach, restauracjach i obiektach sportowych.

- Cały czas staramy się pozyskać dużych klientów korporacyjnych, walczymy też o budżety domów mediowych – mówi Mateusz Gabryś, właściciel Grupy Mediowej Valere. - Chcemy do końca bieżącego roku świadczyć usługi we wszystkich miastach liczących powyżej 100 tys. mieszkańców. Planujemy także zaistnieć w Czechach za za pośrednictwem masterfranczyzy i równolegle prowadzimy rozmowy ze wszystkimi naszymi sąsiadami.

W osiągnięciu tego celu mają pomóc grupie franczyzobiorcy, których nabór trwa nieprzerwanie. Sieć poszukuje kolejnych partnerów m.in. w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Kaliszu, Puławach, Tarnobrzegu i Jeleniej Górze. Najbardziej atrakcyjnymi miejscowościami są te o dużym potencjale reklamowym, gdzie występuje wysoka liczba mieszkańców i działających przedsiębiorstw. Obecnie w ramach sieci działają cztery placówki własne oraz 12 franczyzowych.

- Od naszych franczyzobiorców wymagamy jednorazowego wkładu własnego, niezbędnego do zakupu tablic reklamowych dla danego miasta. Jest to zwykle kwota ok. 10 tys. zł netto – dodaje Mateusz Gabryś. - Wymagań lokalowych nie mamy, gdyż sprzedaż reklam odbywa się telefonicznie oraz w siedzibie klienta.

By oferować tablice reklamowe nie trzeba mieć także specjalnych kwalifikacji. Grupa Mediowa Valere przekonuje, że o sukcesie jej partnerów decyduje entuzjazm, zdolności sprzedażowe i sprawna obsługa komputera. Franczyzobiorca sieci powinien cechować się dobrą organizacją, ogólnym obyciem biznesowym i interesować się branżą reklamową. W ramach pakietu franczyzowego partner może liczyć m.in. na broszury sprzedażowe, wizytówkę sieciową oraz pomoc graficzną przy projektowaniu reklam i składzie plakatów.

- Rynek reklamowy w Polsce jeszcze kilka lat temu zdeterminowany i zdominowany przez radio i telewizję, dziś staje się coraz bardziej rozległy. Pojawiają się coraz to nowsze kreatywne i innowacyjne pomysły. Reklamy poruszają się autami, latają balonami, leżą na chodniku, wiszą na słupach, walczą w ringu czy też podróżują windą – puentuje Mateusz Gabryś.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Księgowość we własnej firmie

Ja bym w to nie wchodziła. Przepisy się zmieniają, trzeba być na bieżąco, odpowiedzialność jest spora, a jednak ewentualne oszczędności nie sa tego warte. Nie wiem...

95 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Jaki internet do firmy?

Z jakiego internetu korzystacie w swoich firmach, jaki możecie polecić? Ja przejrzałam naprawdę wiele ofert i chyba najkorzystniejsza wydaje się ta z UPC Biznes (400mb/s)...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Jaka drukarnia online?

Ja ostatnio zamawiam w krakowskim CopyShop roll-upy na targi i jestem bardzo zadowolona z jakości, szybkości zamówienia, ogólnie obsługi. Następnym razem nie będę...

135 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

Tutaj jest dużo informacji, może znajdziesz coś co cie interesuje https://vindicat.pl/faq/vindicat-how-it-works/

99 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Zmiana siedziby firmy

Warszawa to dobry wybór https://vindicat.pl/baza-wiedzy/kancelaria-windykacyjna-co-jest/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Własny biznes - wentylacje

to bardzo dobry pomysł! https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-sprawdzic-firme-czy-jest-wiarygodna/

28 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Jaką firmę założyć?

Założenie własnej działalności to bardzo dobra decyzja, jeżeli wiesz że będziesz w stanie to udźwignąć https://vindicat.pl/baza-wiedzy/egzekucja-z-ruchomosci/

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Reklama w social media

Takich firm jest wiele, trzeba dobrze poszukać https://vindicat.pl/baza-wiedzy/co-oznacza-przedawnienie-dlugu/

7 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018