Sklepy Toy Planet mają powierzchnię 80-150 m2 i przeważnie znajdują się w galeriach handlowych i przy handlowych ulicach miast.
Czwartek
16.05.2013
W stolicy zostanie otwarty największy sklep z zabawkami Toy Planet.
 

Toy Planet liczy dziś 35 sklepów z zabawkami, które odwiedzają dzieci w całej Polsce. W ubiegłym roku sieć powiększyła się o 14 sklepów, a w pierwszym kwartale tego roku zostały otwarte 3 kolejne. Jednak właściciele firmy twierdzą, że to dopiero początek otwarć zaplanowanych na ten rok i wymieniają kolejne miasta, w których pojawią się sklepy Toy Planet.

- W najbliższym czasie zamierzamy otworzyć dwa sklepy w Krakowie i jeden w Zabrzu, zaś w Warszawie powstaje właśnie największy w sieci sklep wzorcowy Toy Planet, który będzie miał prawie 300 m2 powierzchni – mówi Robert Momocki, właściciel sieci sklepów z zabawkami Toy Planet. - Chcielibyśmy do końca roku przekroczyć liczbę 40 sklepów, z których większość prowadzona jest przez franczyzobiorców.

Przystąpienie do sieci franczyzowej Toy Planet kosztuje, w zależności od wielkości miasta, od 8 do 12 tys. zł. Franczyzobiorca musi również co miesiąc płacić sieci 3 proc. obrotu netto. Na inwestycję trzeba przeznaczyć od 90 do 200 tys. zł netto. Sklepy Toy Planet mają powierzchnię 80-150 m2 i przeważnie znajdują się w galeriach handlowych i przy handlowych ulicach miast. Firma zamierza kontynuować rozwój sieci w miastach liczących 100–200 tys. mieszkańców.

- Spółka Toy Planet otwiera również sklepy z zabawkami we współpracy z sieciami odzieżowymi. Po doświadczeniach we współpracy z Quadri Foglio, w zeszłym roku ruszył sklep z marką Wójcik w Galerii Rzeszów, a w City Point Tychy współpracujemy z marką Tup Tup. Planujemy kolejne przedsięwzięcia tego typu – wyjaśnia Robert Momocki.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018