Dziś produkty marki Ecco można znaleźć w ponad 4 tys. punktów sprzedaży, w 90 krajach. W Polsce sieć sprzedaży liczy 99 sklepów, z których 62 prowadzą partnerzy firmy.
Poniedziałek
20.05.2013
Duńska firma Ecco obchodzi swoje 50. urodziny. Z tej okazji do franczyzowych sklepów trafi przygotowana na tą okazję kolekcja.
 

Sklep Ecco to przede wszystkim połączenie skandynawskiego wzornictwa z funkcjonalizmem. W zaprojektowaniu wyglądu i wyposażenia salonów pomaga Ecco. Ponadto Ecco oferuje franczyzobiorcom pomoc w ustaleniu zatowarowania sklepu, zapewnia również szkolenia oraz wsparcie marketingowe.

- Ecco buduje sieć dystrybucji w oparciu o sklepy monobrandowe oraz koncept Shop in Shop, który jako połączenie sklepu multibrandowego ze stoiskiem firmowym Ecco jest optymalnym rozwiązaniem dla mniejszych miast lub kolejnego sklepu firmowego w danej miejscowości. Zarówno sklepy monobrandowe jak i Shop in Shop przyciągają uwagę swą jednolitą architekturą wnętrz – mówi Marek Starowicz, dyrektor handlowy Ecco.

Marzeniem założyciela Ecco, Karla Toosbuy'ego była firma, w której najważniejszymi wartościami są pasja tworzenia i precyzyjne rzemiosło. Dlatego też swe 50-lecie firma Ecco postanowiła uczcić stworzeniem jubileuszowej kolekcji butów i toreb Ecco Mind.
- Ecco Mind to eksplozja kolorów oraz kwintesencja skandynawskiego wzornictwa. Inspiracją podczas tworzenia go stanowiły cudowne lata 70. oraz współczesna potrzeba komfortu - mówi Niki Taestensen, główny projektant Ecco.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

17 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Sprzedaż ubrań z PRIMARKA w Polsce

It’s really awesome. I love it.very interesting and meaningfull post. I got some very important views in your post which are very good and applicable for me. I just wish that...

9 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
wiosenne kurtki damskie

Cześć, właśnie chcę sobie kupić jakąś wiosenną kurtkę, jakie kroje są teraz modne ? co nosicie jeśli chodzi o wiosenne kurtki damskie to co możecie mi polecić ?...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018