Franczyzobiorcy Aromanti mogą zaoferować swoim klientom ponad 180 różnych zapachów zamkniętych w przeróżne formy, wśród nich są lampy zapachowe produkowane przez brytyjską firmę Ashleigh & Burwood.
Poniedziałek
27.05.2013
Franczyzobiorcy Aromanti mogą skorzystać z kredytu kupieckiego przy otwarciu biznesu.
 

Na stoiskach Aromanti można znaleźć zapachy, które poprawią nastrój w domowym zaciszu i stworzą przyjemną atmosferę w przestrzeniach biurowych. Firma działa na rynku od czterech lat i jest wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju francuskich oraz brytyjskich zapachów do wnętrz takich firm jak: Clem S.A.R.L, Deco Sable czy Ashleigh & Burwood. W największych polskich miastach działa obecnie 11 punktów sprzedaży Aromanti, które mieszczą się głównie w centrach handlowych. W sieci działa również wiele punktów partnerskich.

Franczyzobiorcy Aromanti mogą zaoferować swoim klientom ponad 180 różnych zapachów zamkniętych w przeróżne formy - począwszy od dyfuzorów zapachowych, poprzez świece, odświeżacze, zapachowe saszetki, czy kadzidełka. Niedawno w ofercie firmy znalazły się ekskluzywne lampy zapachowe produkowane przez brytyjską firmę Ashleigh & Burwood.

- Oddajemy w ręce naszych klientów ręcznie wykonane, porcelanowe, ceramiczne i kryształowe lampy, które w połączeniu z jedną z wielu dostępnych nut zapachowych mogą stanowić piękny i jednocześnie praktyczny element wyposażenia domu – mówi Krzysztof Plitnik, prezes zarządu Aromanti.

„Pachnącą Wyspę” Aromanti można otworzyć inwestując 1,5 tys. zł. Franczyzobiorca otrzymuje od sieci meble, centrala pomaga mu także w rekrutacji oraz szkoleniu pracowników. Podczas szkoleń oprócz wiedzy produktowej franczyzodawca kładzie duży nacisk na standardy obsługi klientów i profesjonalne doradztwo. Właściciele stoiska Aromanti otrzymują również stałe wsparcie marketingowe. Franczyzobiorcy dokonują zakupów po specjalnych cenach, co pozwala im uzyskać na sprzedawanych produktach wysokie marże. Mogą również korzystać z kredytu kupieckiego do wysokości 20 tys. zł z odroczonym o 30 dni terminem płatności.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Moim zdaniem złoto i srebro wyszło już z mody. Nie ma sensu w to inwestować. _________________________ http://pracemagisterskie.info

63 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

63 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018