06.06.2013

Własna firma daje pracę

Podczas VI Targów Pracy firma PROFIT system będzie promowała franczyzę, jako bezpieczną formę prowadzenia biznesu.

VI Targi Pracy rozpoczną się w najbliższy wtorek (11 czerwca) o godzinie 11 w hali sportowej OSiR Ochota przy ulicy Nowowiejskiej 37B w Warszawie. Oprócz pracodawców i instytucji, pojawią się także stoiska organizacji pozarządowych i doradztwa zawodowego, wśród nich firma PROFIT system. Będzie ona pomagała odwiedzającym odszukać ducha przedsiębiorczości i przekonywała ich do uruchomienia własnej działalności, korzystając przy tym z cudzej licencji. Okazuje się bowiem, że prowadzenie biznesu we franczyzie nie niesie ze sobą dużego ryzyka niepowodzenia, a koszt przystąpienia do sieci nie musi być wysoki.

Stoisko PROFIT system. Fot. PROFIT system

Pośród 40 wystawców na targach „Z Ochotą do pracy” nie zabraknie stoiska firmy PROFIT system. Będzie ona pomagała odwiedzającym odszukać ducha przedsiębiorczości i przekonywała ich do uruchomienia własnej działalności.

PROFIT system jest firmą konsultingową, która specjalizuje się w opracowywaniu systemów franczyzowych. Działa na terenie Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie także wydaje prasę oraz prowadzi portale poświęcone franczyzie. Podczas targów „Z Ochotą do pracy” będzie można otrzymać i zaprenumerować miesięcznik Własny Biznes Franchising oraz zapisać się na szkolenie organizowane w ramach Akademii Franczyzy.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora