85 proc. kobiet powyżej 35. roku życia nie uprawia sportu. Według przedstawicieli Mrs.Sporty Poland, potencjał dla klubów sportowych jest więc olbrzymi.
Piątek
14.06.2013
W klubach sportowych Mrs.Sporty ćwiczenia opracowywane są z trenerką hollywoodzkich gwiazd oraz legendą tenisa - Steffie Graf.
 

Pod marką Mrs.Sporty działają kluby sportowe dla kobiet, których współzałożycielką jest była tenisistka - Steffie Graf. Istniejąca od 2005 roku sieć klubów dla kobiet działa na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Słowacji. Obecnie w całej Europie funkcjonuje blisko 600 punktów, w Polsce – 9, w tym 3 placówki własne.

– Na przełomie czerwca i lipca otwieramy cztery kluby franczyzowe w różnych dzielnicach Warszawy. Naszym celem jest otwieranie punktów "w sąsiedztwie domu", w których może potrenować każda kobieta – bez względu na wiek, kondycję oraz wiedzę na temat sportu i diety – mówi Marta Koziarska-Anders, dyrektor zarządzający Mrs.Sporty Poland. – Ponadto żaden inny system nie oferuje jednocześnie efektywnego treningu obwodowego (modelującego całą sylwetkę) na specjalnie zaprojektowanych urządzeniach hydraulicznych, prostej w zastosowaniu koncepcji żywieniowej i spersonalizowanej opieki trenerów.

Do końca 2013 roku firma chce pozyskać 20 nowych partnerów z dużych i średnich miast. Mrs.Sporty stawia na współpracę z osobami, które mają doświadczenie biznesowe i marketingowe, a jednocześnie są pasjonatami sportu.
– To partnerstwo zapewniające obustronne korzyści: centrala zyskuje na współpracy z zaangażowanym przedsiębiorcą, a franczyzobiorca korzysta ze sprawdzonego i stale ulepszanego modelu biznesowego – mówi Marta Koziarska-Anders.

W uruchomienie franczyzowego klubu Mrs. Sporty należy zainwestować 220 tys. zł. W ramach współpracy centrala oferuje m.in. koncepcję treningów i odżywiania opracowaną specjalnie pod kątem kobiecych potrzeb, model biznesowy, analizę lokalizacji, wyposażenie klubu, szkolenia personelu i współpracowników, doradztwo w okresie przedsprzedażnym, narzędzia lojalnościowe, marketing i PR.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018
Wyspy manicurowe

A z jakich akcesoriów do manicure'u korzystacie? Ja bardzoe często robię zamówienie na NailsCompany.eu. Ostatnio kupiłam tam efekt holo na paznokcie

16 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018