Od stycznia do końca maja tego roku w sektorze modowym Grupy zostało otwartych łącznie 48 placówek franczyzowych.
Wtorek
25.06.2013
Zmniejszanie liczby sklepów własnych na rzecz franczyzy. Tak Grupa Redan poprawia rentowność sklepów Top Secret.
 

Pod koniec ubiegłego roku Grupa Redan, właściciel m.in. sklepów Top Secret, zapowiedział, że w 2013 skupi się wyłącznie na otwieraniu sklepów franczyzowych. Jak na razie obietnicy dotrzymuje. Od stycznia do końca maja tego roku w sektorze modowym Grupy zostało otwartych łącznie 48 placówek franczyzowych. Zdecydowana większość, bo aż 41, powstała w Polsce (28 to kornery, czyli małe stoiska marki znajdujące się w sklepach multibrandowych). Pozostałe 7 ruszyło u naszych wschodnich sąsiadów – w Rosji i na Ukrainie.

- W przyszłym roku będziemy kontynuować rozwój sieci sprzedaży poprzez sklepy franczyzowe, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Chcemy również utrzymać tempo uruchamiania nowych sklepów w Polsce przynajmniej na tegorocznym poziomie – mówi Grzegorz Lipnicki, wiceprezes zarządu Top Secret. - Natomiast na rynku rosyjskim zamierzamy zdecydowanie zwiększyć tempo otwierania nowych sklepów.

Zmniejszanie liczby sklepów własnych na rzecz franczyzy to sposób Grupy Redan na poprawę rentowności tego kanału dystrybucji. Zgodnie z zapowiedziami wiceprezesa zarządu Grupy Redan, Bogusza Kruszyńskiego, do końca tego roku z sieci własnej zniknie 27 sklepów, co oznacza, że docelowo będzie w niej funkcjonowało 28 sklepów.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018