22.04.2002

Kobieta-Muszkieter

W Poznaniu otarty został nowy sklep Intermarche. Przy okazji odbyło się pasowanie na muszkietera. Tym razem muszkieterską szpadę - symbol walki z drożyzną - otrzymała kobieta

Jak informuje Gazeta Prawna nowym Muszkieterem stała się pani Justyna Polańska. Przedtem przeszła sześciomiesięczne szkolenie. W jej ocenie był to wystarczająco długi okres, aby zapoznać się z możliwościami wzajemnego wspierania się, a nie konkurowania za wszelką cenę.

W jej poznańskim supermarkecie na powierzchni sprzedaży 1300 m.kw. zgromadzono bogatą ofertę około 10 000 produktów. Wśród nich znajdzie się wiele marek własnych Muszkieterów, wytwarzanych przez rodzimych producentów w tym m.in. wody mineralne, wędliny, majonezy i sosy oraz piwo.

Zgodnie z filozofią Muszkieterów, poznański Intermarche jest przyjaznym sklepem osiedlowym, oferującym zawsze świeże produkty po niskich cenach.

Sklep pani Polańskiej jest 70 sklepem Grupy Muszkieterów, do której należy już 57 supermarketów spożywczych oraz 12 supermarketów "dom i ogród" Bricomarche. W najbliższym czasie Muszkieterowie otworzą sklepy Intermarche w miejscowościach: Rydułtowy (okolice Katowic) i Turek, a sklepy typu Bricomarche w Nowym Sączu i w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkie placówki będą sprzedawały towary pochodzące głównie z Polski i po umiarkowanych cenach.

Więcej: Zbigniew Żukowski, Gazeta Prawna, nr 33 15/17 lutego 2002

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0