28.06.2013

Diverse w promocji do końca czerwca

Już kilkunastu partnerów skorzystało z preferencyjnych warunków współpracy.

Diverse działa na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie firma Etos, właściciel marki uruchomił prawie 150 sklepów, z czego ponad 50 działa na licencji franczyzowej. Ubrania Diverse dostępne są także w kornerach sklepów multibrandowych. Koszt inwestycji dla sklepu franczyzowego wraz z wyposażeniem lokalu wynosi min. 200 tys. zł, dla kornera min. 50 tys. zł. Jeszcze przez kilka dni trwa promocja dla przyszłych partnerów sieci.

Zdjęcie punktu systemu Diverse

Powierzchnia sklepów Diverse wynosi 80-300 m2 - w zależności od wielkości miasta i atrakcyjności lokalizacji.

- Zaletą promocji jest fakt że wymagana opłata franczyzowa w wysokości kilkunastu tysięcy, zostaje odroczona o około 6 miesięcy, tzn. termin jej płatności przypada w grudniu. W okresie trwania promocji udało się nam nawiązać kontakt z kilkunastoma potencjalnymi partnerami - mówi Agnieszka Struzik, specjalista ds. rozwoju.

Firma poszukuje franczyzobiorców do kilku centrów handlowych, m.in. CH Twierdza w Kłodzku, CH Veneda w Łomża oraz do lokalu przy jednej z głównych ulic Żar. Ponadto firma już teraz pozyskuje lokalizacje w obiektach, który do użytku zostaną oddane w tym i przyszłym roku. W pakiecie franczyzowym Diverse zapewnia pełne wsparcie przy negocjacji warunków najmu. Pomaga również w przygotowaniu projektu, adaptacji lokalu oraz w zatowarowaniu sklepu oraz zarządzaniu stanem magazynowym. Dostawy towaru realizowane są minimum raz w tygodniu. Termin otwarcia sklepu to ok. 3 miesiące od momentu podpisania umowy franczyzowej.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0