02.07.2013

Gorący okres w biznesie

Biżuterię By Dziubeka można kupić także w sklepie internetowym.

W czerwcu sieć By Dziubeka powiększyła się o trzy kolejne placówki. Nowe punkty zostały otwarte w Galerii Plaza w Lublinie, Galerii Niwa w Oświęcimiu oraz CH Zakopianka w Krakowie. Tym samym By Dziubeka zamknęła pierwsze półrocze 2013 roku z liczbą 21 sklepów, z których 19 prowadzą franczyzobiorcy.

Stoisko firmy By Dziubeka w Warszawie. Fot. By Dziubeka

By Dziubeka zamknęła pierwsze półrocze 2013 z liczbą 21 sklepów.

- W większości przypadków nasze stoiska znajdują się w centrach handlowych największych polskich miast, ale nie ograniczamy się wyłącznie do metropolii. Nasze doświadczenia z Żywca, czy Cieszyna pokazują, że dochodowe jest również prowadzenie stoiska w mniejszych miejscowościach – tłumaczy Tomasz Dziubek, dyrektor zarządzający sieci By Dziubeka.

Żeby otworzyć stoisko franczyzowe By Dziubeka trzeba zainwestować ok. 50 tys. zł. Przyszły franczyzobiorca może liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, może również przedstawić własny pomysł na lokalizację. Franczyzodawca pomaga w przygotowaniu stoiska i ekspozycji, uczy również sposobów prezentacji produktów. Zapewnia także wsparcie marketingowe.

(mak)