02.07.2013

Hamburger "na żywca"

Wisła i Żywiec to nowe siedziby barów Mr Hamburger. Firma planuje także otwarcia w prestiżowych lokalizacjach.

Na początku tego roku Mr Hamburger ogłaszał reaktywację franczyzy i nacisk na rozwój sieci. Pierwsza połowa roku pokazuje, że nie skończyło się tylko na deklaracjach. Od początku roku sieć powiększyła się o 4 nowe bary i liczy obecnie 15 punktów. Najnowsze punkty obsługują klientów w Rybniku, Wiśle, Pszczynie i Żywcu.

Nowa restauracja Mr Hamburger w Rybniku. Fot. Mr Hamburger

Jeden z barów Mr Hamburger został otwarty w Rybniku.

- Sukcesywnie realizujemy nasz plan rozwoju, który zakłada, że do końca tego roku sieć Mr Hamburger powiększy się o 9 nowych barów. Równolegle z otwarciami nowych placówek prowadzimy rozmowy z galeriami handlowymi w miastach z woj. opolskiego i małopolskiego. Szykujemy się też do kolejnych otwarć na terenie woj. śląskiego – mówi Dariusz Kozorowski, menedżer ds. rozwoju sieci Mr Hamburger. - Szukamy również franczyzobiorców, którzy chcieliby przejąć funkcjonujące już bary.

Bary Mr Hamburger działają głównie na terenie Śląska. Franczyzodawca działa na rynku od ponad 20 lat. Minimalna inwestycja we własny bar Mr Hamburger to 90 tys. zł, tyle trzeba wydać na zakup niezbędnego sprzętu oraz wyposażenia baru. Do tej kwoty należy jeszcze doliczyć koszty dostosowania lokalu do wymagań sieci. Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji oraz wsparcie w prowadzeniu biznesu. Zanim Mr Hamburger ruszy, jego właściciel oraz załoga przechodzą cykl szkoleń, które pozwolą z sukcesem prowadzić bar w sieci Mr Hamburger.

(mak)