Zdarza się, że udzielamy pomocy w zakresie finansowania, np. w postaci kredytu na rozwój działalności franczyzobiorcy.
Krzysztof Pelowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Północ Nieruchomości
Poniedziałek
22.07.2013
O pomocy dla franczyzobiorców rozpoczynających współpracę z siecią Północ Nieruchomości opowiada Krzysztof Pelowski, dyrektor ds. rozwoju.
 

Deregulacja zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami ułatwiła wejście na rynek nowym przedsiębiorcom. Czy pomoc franczyzodawcy na starcie wciąż jest potrzebna?
Założenie działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami to stosunkowo prosta sprawa. Niestety osoby, które nie mają doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy, na przykład w branży nieruchomości, mogą popełnić wiele kosztownych błędów. Dlatego też warto korzystać ze wsparcia kogoś doświadczonego na każdym etapie rozruchu firmy. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego nowego partnera. Nasza pomoc w głównej mierze zależy od potrzeb licencjobiorcy. W przypadku mniej doświadczonych przedsiębiorców, wsparcie jest bardziej intensywne, dzięki czemu proces startu przebiega szybko i sprawnie, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy partnera.

W jakich konkretnych sprawach franczyzobiorca może liczyć na pomocną dłoń franczyzodawcy?
Pomagamy od samego początku, czyli od momentu założenia działalności gospodarczej. Partnerzy mogą liczyć na nasze wsparcie podczas poszukiwania lokalu oraz w czasie jego urządzania i dostosowania do potrzeb biura nieruchomości. Zdarza się, że udzielamy pomocy w zakresie finansowania, np. w postaci kredytu na rozwój działalności franczyzobiorcy. W kolejnych etapach angażujemy również własne środki i pracowników. Pomagamy przy rekrutacji, na własny koszt dodajemy ogłoszenia na portalach rekrutacyjnych, pomagamy w skompletowaniu zespołu sprzedażowego, przekazujemy wszelkie formularze i umowy niezbędne do prowadzenia biura, w tym wzory dokumentów kadrowych. Co najważniejsze, przekazujemy wiedzę, która umożliwia szybki rozwój placówki.

Rozmawiał (gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Nice blog post published here. The writer has definitely improved over the past few months and this post is a proof of that. I would love to see some more blog posts as good as...

22 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post! We love the content and have shared this with our social media network! Appreciated from the hotel digital marketing agency.

22 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Wiosna należy do pośredników

A lot of people have been disappointed with your work here lately, and it's clear to see why. You don't seem to put as much effort into your articles as you used to and that's...

22 wypowiedzi
ostatnia 10.06.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Trzeba poszukać kogoś w internecie. To jest raczej niszowa branża. ___________________ Pisanie prac magisterskich - ogłoszenia

4 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną PRB ADAM budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo dobrze firma...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną http://www.prb-adam.pl budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Explore our coiffeur in Bodensee and also our burnout klinik in rheinfall.

22 wypowiedzi
ostatnia 30.05.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Mogą się przydać mocne taśmy, znajdziecie je w http://www.tasma.krakow.pl/ To producent, mają różnego rodzaju taśmy, u nas się sprawdziły, sa mocne, zdały egzamin...

4 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018