30.07.2013

Salon w dobrym guście

Artykuły dekoracyjne Sia Home Fashion uzupełniają ofertę sklepów meblowych. Można także otworzyć salon dedykowany tej marce.

Firma Sia Home Fashion od 40 lat zajmuje się sprzedażą artykułów dekoracyjnych, takich jak świeczniki, wazony, donice, oraz kwiatów wykonanych z delikatnych materiałów. W asortymencie firmy można znaleźć także oświetlenie, meble i zastawę stołową. Marka działająca w kilkudziesięciu krajach na świecie posiada w Polsce dwa sklepy, które znajdują się w Łodzi. Jeden z nich zlokalizowany jest przy jednej z popularniejszych ulic handlowych w naszym kraju – przy Piotrkowskiej.

Sklep Sia Home

Sia Home Fashion działa w kilkudziesięciu krajach na świecie, w Polsce posiada na razie tylko dwa sklepy.

– Nasi klienci to w większości przypadków właściciele sklepów wnętrzarskich, którzy kupują u nas produkty, aby móc poszerzyć ofertę swojego sklepu. Planujemy wkrótce otworzyć kolejne salony firmowe, tym razem w Warszawie i Krakowie – zapowiada Aleksandra Zawadzka, przedstawiciel dystrybutora marki.

Firma jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z partnerami biznesowymi w dużych miastach wojewódzkich. Sklepy Sia Home Fashion działają na powierzchni 100-140 m2, a minimalna kwota inwestycji wynosi 40 tys. euro. Firma nie pobiera opłat franczyzowych, oczekuje jednak od swoich partnerów doświadczenia w biznesie i osobistego zaangażowania w prowadzenie salonu.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0