10.08.2013

Prezes z książką

Nigdy nie jest za późno na pogłębienie swojej wiedzy z zakresu prowadzenia firmy. Pomoże w tym księgarnia portalu Franchising.pl.

Książki w naszej księgarni internetowej kupowane są równie często jak miesięczniki Własny Biznes Franchising. By sprostać waszym oczekiwaniom, poszerzamy naszą ofertę o najciekawsze publikacje dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Podczas sierpniowych zakupów podręczników szkolnych, warto pomyśleć o dokształceniu samego siebie. Prezentujemy dwie książki, które mogą w tym pomóc.

Książki na stole. Fot. PROFIT system

W naszej księgarni są dostępne aktualny i archiwalne numery miesięcznika Własny Biznes Franchising oraz 14 książek.

„Sklepy internetowe” Marzeny Feldy to zbiór praktycznych wskazówek z zakresu prowadzenia handlu w internecie. Powołując się na własne badania oraz dostępną literaturę, autorka omawia różnice między konsumentami na poszczególnych etapach procesu podejmowania decyzji zakupowych, podpowiada, jak dostosować sklep internetowy i procedurę dokonywania w nim zakupów do preferencji klientów obu płci, wskazuje nowe tendencje na rynku oraz przywołuje przykłady rozwiązań stosowanych przez krajowe i zagraniczne e-sklepy odnoszące sukcesy na rynku.

„Działalność gospodarcza. 542 pytania i odpowiedzi” jest swoistym przewodnikiem dla przedsiębiorców poszukujących wsparcia w rozwiązywaniu wątpliwości i problemów, z którymi spotykają się na co dzień, prowadząc działalność gospodarczą. Omawianą tematykę przedstawiono w przystępnej formie pytań i odpowiedzi, które zostały starannie wyselekcjonowane ze zgłoszeń przedsiębiorców. Stanowią zatem odzwierciedlenie problemów dotyczących rachunkowości, podatków, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych.

Nasza księgarnia zrealizowała już blisko 18 tys. waszych zmówień.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora