Standardowa Pachnąca Wyspa na powierzchnię 7,2 m2.
Czwartek
22.08.2013
Zapachy Aromanti wypróbują mieszkańcy Gdańska i Poznania. Kolejne stoiska czekają na partnerów w największych miastach.
 

Aromanti Zapachy & Emocje to ogólnopolska sieć sprzedaży zapachów do wnętrz oraz zapachowych elementów wyposażenia wnętrz. Firma jest obecna w 10 największych polskich miastach, w których działa 13 punktów sprzedaży tzw. Pachnących Wysp. Zdecydowana większość, bo aż 12 sklepów, jest w rękach franczyzobiorców. Aromanti zamierza kontynuować rozwój sieci i zapowiada, że do końca roku w całym kraju przybędzie 6 nowych Pachnących Wysp. Najbliższe otwarcie odbędzie się już we wrześniu w Poznaniu, później do sieci dołączy punkt w Gdańsku. Aromanti szuka również franczyzobiorców, którzy poprowadzą sklepy we Wrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, Opolu i Katowicach.

Opłata za przystąpienie do Aromanti wynosi 15 tys. zł, ale franczyzobiorca może ją rozłożyć na raty, wówczas przez cały rok będzie płacił centrali 1,5 tys. zł. To jedyna opłata, jaką musi uiścić nowy partner.
- Standardowa Pachnąca Wyspa na powierzchnię 7,2 m2 ale należy pamiętać, że każde centrum ma swoje wymagania i w zależności od lokalizacji nasze punkty sprzedaży mają powierzchnię od 5,8 m2 do 13 m2. Bierzemy czynny udział w procesie poszukiwania lokalizacji i często pomagamy partnerom w rozmowach z centrami handlowymi – mówi Krzysztof Plitnik, prezes zarządu Aromanti.

Franczyzobiorca otrzymuje wizualizację wyspy, może także liczyć na pomoc w codziennym prowadzeniu biznesu. Centrala pomaga rekrutować pracowników, odpowiada również za ich szkolenie. Franczyzobiorca uczestniczy w ogólnopolskich akcjach promocyjnych, a na jego Pachnącej Wyspie może pojawić się aż 181 kompozycji zapachowych do domu lub biura.

- Nie chcemy być zwykłym sprzedawcą zapachów do wnętrz. Nasze zapachy budzą pozytywne emocje dlatego chcemy być ekspertem w kreowaniu dobrego nastroju. Wiemy, że zapach w domu to jedna z najważniejszych rzeczy, która decyduje o tym jakie wrażenie robi wnętrze – mówi Krzysztof Plitnik.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Moim zdaniem złoto i srebro wyszło już z mody. Nie ma sensu w to inwestować. _________________________ http://pracemagisterskie.info

63 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

63 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018