W tym roku sieci zarządzane przez spółkę Żabka Polska mają powiększyć się o ok. 400 sklepów.
Czwartek
22.08.2013
O wyższości biznesu pod logo znanej marki nad prowadzeniem działalności w pojedynkę opowiada Jacek Spychała, rzecznik prasowy Żabki Polska.
 

Czego mogą oczekiwać przedsiębiorcy decydujący się na przyjęcie szyldu znanej i dużej marki?
Podjęcie współpracy ze sprawdzonym i stabilnym partnerem biznesowym, oferującym wsparcie na konkurencyjnym rynku, to w obecnej sytuacji ekonomicznej jedyny, skuteczny sposób na prowadzenie własnego biznesu w branży spożywczej. Przyłączenie się do sieci sklepów takich jak Żabka czy Freshmarket gwarantuje wsparcie marketingowe, logistyczne technologiczne, szkoleniowe, a także dopasowaną do potrzeb klienta ofertę produktów w cenach, których pojedynczy sklep nie jest w stanie sam wynegocjować. Podjęcie współpracy z dużą firmą należy rozpatrywać znacznie szerzej. Dołączenie do sieci to nie tylko powieszenie przed sklepem znanego milionom Polaków brandu, to przyłączenie do funkcjonującego od lat organizmu, który wspólnie pracuje na sukces każdej placówki.

Ilu partnerów decyduje się na przystąpienie do sieci należących do Żabki?
Żabka Polska od 15 lat rozwija się bardzo dynamicznie. W tym roku otworzymy ok. 400 sklepów. Warto jednak zaznaczyć, że współpraca z naszą firmą nie musi wiązać się z wejściem do naszych sieci. Dla osób, które nie chcą już prowadzić własnego biznesu, a są właścicielami lokalu handlowego, przygotowaliśmy projekt „Sklep za czynsz”, w ramach którego właściciele sklepów wynajmują swoje placówki firmie Żabka Polska w zamian za comiesięczny czynsz.

Rozmawiał (gum)