W tym roku sieci zarządzane przez spółkę Żabka Polska mają powiększyć się o ok. 400 sklepów.
Czwartek
22.08.2013
O wyższości biznesu pod logo znanej marki nad prowadzeniem działalności w pojedynkę opowiada Jacek Spychała, rzecznik prasowy Żabki Polska.
 

Czego mogą oczekiwać przedsiębiorcy decydujący się na przyjęcie szyldu znanej i dużej marki?
Podjęcie współpracy ze sprawdzonym i stabilnym partnerem biznesowym, oferującym wsparcie na konkurencyjnym rynku, to w obecnej sytuacji ekonomicznej jedyny, skuteczny sposób na prowadzenie własnego biznesu w branży spożywczej. Przyłączenie się do sieci sklepów takich jak Żabka czy Freshmarket gwarantuje wsparcie marketingowe, logistyczne technologiczne, szkoleniowe, a także dopasowaną do potrzeb klienta ofertę produktów w cenach, których pojedynczy sklep nie jest w stanie sam wynegocjować. Podjęcie współpracy z dużą firmą należy rozpatrywać znacznie szerzej. Dołączenie do sieci to nie tylko powieszenie przed sklepem znanego milionom Polaków brandu, to przyłączenie do funkcjonującego od lat organizmu, który wspólnie pracuje na sukces każdej placówki.

Ilu partnerów decyduje się na przystąpienie do sieci należących do Żabki?
Żabka Polska od 15 lat rozwija się bardzo dynamicznie. W tym roku otworzymy ok. 400 sklepów. Warto jednak zaznaczyć, że współpraca z naszą firmą nie musi wiązać się z wejściem do naszych sieci. Dla osób, które nie chcą już prowadzić własnego biznesu, a są właścicielami lokalu handlowego, przygotowaliśmy projekt „Sklep za czynsz”, w ramach którego właściciele sklepów wynajmują swoje placówki firmie Żabka Polska w zamian za comiesięczny czynsz.

Rozmawiał (gum)

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.