29.08.2013

Kończy się promocja

Został tylko miesiąc, aby bezpłatnie nawiązać współpracę z Akademią Prawa Jazdy.

Do końca września gdyński ośrodek szkolenia kierowców Akademia Prawa Jazdy nie będzie pobierać opłat wstępnych od partnerów, którzy zdecydują się na działalność pod logo firmy. Przystąpienie do sieci standardowo kosztuje 1 tys. zł. Całkowity koszt inwestycji wynosi min. 10 tys. zł. Partner musi samodzielnie znaleźć lokal, w którym będzie mieściła się szkoła, może jednak liczyć na pomoc i doświadczenie franczyzodawcy w wyborze lokalizacji.

sala szkoleniowa Akademia Prawa Jazdy Fot. Akademia Prawa Jazdy

Prowadzenie ośrodka szkolącego kierowców nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Liczy się przedsiębiorczość i zaangażowanie w biznes.

– Spotkania i rozmowy z naszymi partnerami dotyczą przede wszystkim rozwiązywania ich bieżących problemów. W istniejących szkołach nauki jazdy, które zdecydują się przystąpić do naszej sieci przeprowadzimy wstępny audyt. Natomiast jednostkom tworzonym od podstaw będziemy pomagać na każdym etapie ich powstawania – mówi Wojciech Mocarski, współwłaściciel Akademii Prawa Jazdy.

Firma działa na rynku od 6 lat, od ubiegłego roku pracuje nad budową sieci franczyzowej. Obecnie pod marką Akademii Prawa Jazdy działa jeden punkt własny i jeden punkt na licencji.

(awh)