28.08.2013

Agencja reklamowa na papierze

BK Solutions szuka masterfranczyzobiorców w Zachodniej Europie, nie rezygnuje jednocześnie z małych polskich miast.

BK Solutions jest agencją reklamową oferującą inne usługi niż tradycyjne agencje. Klienci firmy otrzymują reklamę drukowaną na papierowych torbach na pieczywo.
- To rozwiązanie pozwoliło na reklamowanie się małym i średnim przedsiębiorcom, którzy wcześniej mogli, ze swoim najczęściej bardzo ograniczonym budżetem, jedynie pomarzyć o jakiejkolwiek formie nagłośnienia swojej firmy - mówi Sylwia Sierka, dyrektor handlowy BK Solutions.

torby na pieczywo

Franczyzobiorcy BK Solutions przechodzą szkolenie około 4-5 godzin przeprowadzone ze specjalista z zakresu sprzedaży.

Partnerzy BK Solutions obsługują klientów z ok. 280 miast w całej Polsce. Dodatkowo firma pozyskała masterfranczyzobiorców w Rosji, Czechach, na Ukrainie i Słowacji. W planach są kolejne kraje - Niemcy, Francja, Holandia i Belgia. Ale sieć nie rezygnuje z rozwoju na rodzimym rynku. Już wkrótce podpisane zostaną umowy franczyzowe z przedsiębiorcami z Olkusza, Nowego Sącza i Gorlic.

- Uważamy, że miejscowości do 100 tys. mieszkańców są znakomitym rynkiem do zaistnienia na nich naszego produktu - twierdzi Sylwia Sierka. - Koncept BK Solutions zasługuje na szczególną uwagę ludzi młodych, którzy, ze względu na obecną sytuację w naszym kraju, mają problem ze znalezieniem pracy lub nie chcą pracować na czyjś rachunek.

Franczyzobiorca musi zainwestować w biznes 5 tys. zł opłaty wstępnej, następnie co miesiąc wpłaca na konto abonament w wysokości 510 zł, niezależnie od obrotów. Nie ma kosztów związanych z otwieraniem biura, bo działalność tego nie wymaga. Partner BK Solution może sam wybrać, na który pakiet startowy się decyduje. W pierwszym znajduje się netbook, GPS i telefon komórkowy, w drugim - darmowy wydruk toreb na pieczywo, w trzeciej - kampania reklamowa na obszarze działania partnera. Franczyzodawca przekazuje także zestaw gadżetów, które później trafią dla klientów firmy oraz wizytówki, teczki, ulotki, wzory umów ze sklepami oraz gotowe torebki z nadrukiem do prezentacji klientom.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

27