04.09.2013

Montrada pod rękę z mBankiem

Partnerzy zajmujący się dystrybucją terminali do kart płatniczych otrzymali nowe narzędzie wspomagające sprzedaż.

Montrada jest agentem rozliczeniowym specjalizującym się w usługach autoryzacji i rozliczaniu płatności kartami płatniczymi. Firma dostarcza również terminale płatnicze. Żeby promować płatności bezgotówkowe Montrada rozpoczęła współpracę z mBankiem. Jej efektem jest konto firmowe, w ramach którego Montrada na preferencyjnych warunkach oferuje terminal POS.

Montrada terminal Fot. Montrada

Pod logo Montrada działa w Polsce 11 partnerów handlowych, którzy zajmują się dystrybucją terminali i sprzedażą usług firmy.

- Nasza dotychczasowa współpraca z mBankiem pokazuje, że grono klientów wykorzystujących terminale płatnicze w prowadzeniu swojego biznesu cały czas rośnie. Na ich wprowadzenie decydują się zarówno prowadzący sprzedaż detaliczną w wyspecjalizowanych sklepach, jak również właściciele kawiarni, czy restauracji. Terminale coraz częściej pojawiają się także u usługodawców – w zakładach fryzjerskich, czy gabinetach kosmetycznych – wymienia Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży i rozwoju firmy Montrada.

Sieć Montrada liczy w Polsce 11 partnerów handlowych, którzy zajmują się dystrybucją terminali i sprzedażą usług firmy. Niedawno do sieci przystąpili partnerzy z Katowic i Działdowa.
- Przyszły partner Montrada musi mieć przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla biznesu. Niezmiernie istotne są zdolności interpersonalne oraz umiejętność planowania i zarządzania czasem – wymienia pożądane cechy partnera Jarosław Archacki.

(mak)