Na Targi po własną firmę

Czwartek
19.09.2013
Odwiedzający widzą tu szansę na otwarcie własnej firmy, wystawcy na pozyskanie partnerów. Na Targach Franczyzy spotkają się, aby wspólnie zrobić biznes.
 

Decydując się na własną firmę mamy do wyboru dwie drogi – zbudować ją od podstaw lub zainwestować w sprawdzony pomysł na biznes. Ci, którzy wolą skorzystać z doświadczenia innych, powinni zapoznać się z dostępną ofertą sieci franczyzowych. Okazją do tego są organizowane po raz jedenasty Targi Franczyzy (17-19 października 2013 w Warszawie), z których co roku korzysta ponad 100 franczyzodawców i tysiące odwiedzających - przedsiębiorców i potencjalnych inwestorów.

Zaproszenie do udziału w Targach Franczyza 2013.

Argumentem przemawiającym za pojawieniem się na Targach Franczyzy jest możliwość bezpośrednich spotkań. W jednym czasie można sprawdzić i porównać oferty wielu konceptów biznesowych. To znacznie cenniejsze niż informacje z ulotki. Wymagania przyszłych franczyzobiorców co do informacji o oferowanym biznesie rosną, bo i wiedza na temat franczyzy jest coraz większa. Wystawcy przyznają, że na Targach nie ma przypadkowych przechodniów.
- Podczas Targów Franczyza 2012 spotkałam więcej przedsiębiorców zainteresowanych projektem franczyzy hotelowej oferowanej przez naszą sieć, niż podczas tradycyjnych imprez branżowych. Przedsiębiorcy mieli większą wiedzę o franczyzie, dzięki czemu mogliśmy pominąć etap edukacji na temat tego na czym polega biznes na licencji - Małgorzata Morek, dyrektor projektu franczyza w Grupie Hotelowej Orbis.

Co roku lista wystawców wydłuża się. Oprócz stałych gości, takich jak McDonald's, BZ WBK czy Delikatesy Centrum, pojawiają się nowe firmy, które chcą pozyskać partnerów do już działającej sieci (Apteki Dbam o Zdrowie) lub przedstawiciele zagranicznych konceptów, którzy dopiero wchodzą na polski rynek (Maple Bear Global Schools).

Osoby zastanawiające się nad wyborem franczyzy będą mogły dowiedzieć się więcej podczas Forum Szkoleniowego. Eksperci podpowiedzą czym się kierować przy wyborze pomysłu na biznes i jak zweryfikować ofertę franczyzodawcy. Oprócz wykładów zaprezentowane zostaną także oferty wybranych konceptów franczyzowych.

(kk)


Karolina Kazuła, ekspert ds. franczyzy
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Odwiedzając salon firmowy Vizarro Toruń,mogę potwierdzić że sprzedając kolekcje garniturów dobrej jakości i dając klientom miłą i fachową obsługę można liczyć...

69 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Jaka reklama się opłaca?

My korzystamy z Embi-Marketing http://www.embi-marketing.pl/ i bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje. To krakowska firma, działają na różnych polach, dobrze znają...

208 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

130 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

130 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Wizy do stanów

Cześć chciałem sobie ogarnąć wizy, wie jak ktoś jak to wygląda od strony praktycznej, znalazłem http://www.wizacenter.pl ponoć pomagają załatwić takie wizy i to w...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Jak się zdecydujecie i chcecie porządnie wyposażyć szwalnię to dobrej jakości maszyny do szycia, stoły prasowalicze, żekazka kupicie w https://dlaszwalni.pl/ ...

69 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Biznes po stronie dobra

I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. therefore. I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article.

36 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Siłownia

Osobiście postawiłem jednak na mały basen zamiast siłowni. Polecam zerknąć, znalazłem na ten temat ciekawy artykuł...

13 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2018