12.10.2013

Promocji dla partnerów ciąg dalszy

Biesiadowo wie jak otwierać pizzerie bez pozyskiwania nowych franczyzobiorców.

Nasielsk, Gorzów Wielkopolski, Iłów, Warszawa – to niektóre z miejscowości, do których w ostatnich miesiącach zawitały pizzerie spod znaku Biesiadowa. Właściciel marki, firma Wojtex, zachęca swoich franczyzobiorców, by otwierali kolejne lokale.
- Proponujemy do wyboru dwukomorowy piec do pizzy za 1 zł, bądź półroczne zniesienie opłaty franczyzowej. Z tej oferty skorzystało już kilku naszych franczyzobiorców, dzięki czemu Biesiadowo wzbogaciło się o nowe lokale – mówi Wojciech Goduński, franczyzodawca.

Zdjęcie punktu systemu Biesiadowo Fot. Biesiadowo

Biesiadowo i Crazy Piramid pojawią się na październikowych Targach Franczyzy w Pałacu Kultury i Nauki.

Przystąpienie do sieci to inwestycja w wysokości 40 tys. zł, z czego za piec do pizzy z podstawą trzeba zapłacić ponad 9 tys. zł. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi zaś 1 tys. zł.

Właściciel Biesiadowa równolegle rozwija też swój drugi koncept – Crazy Piramid Pizza, oferującą pizzę w rożku. W ramach sieci działa blisko 40 punktów partnerskich, a także 7 pełnowymiarowych pizzerii Crazy Piramid Pizza. W zeszłym roku partnerzy Crazy Piramid Pizza przystępując do sieci otrzymywali skuter, którym mogli dowozić zamówienia realizowane telefonicznie.

W październiku obie marki po raz kolejny pojawią się na warszawskich Targach Franczyzy.
- W poprzednich latach nasz udział w tym wydarzeniu przyniósł sporo korzyści - zarówno jeśli chodzi o zwiększenie liczby otwarć jak i wzmocnienie wizerunku Biesiadowa i Crazy Piramid Pizza, a także poszerzenie bazy kontaktów - mówi Goduński. - Chcemy gorąco zaprosić wszystkie osoby zainteresowane prowadzeniem własnej pizzerii na targi, które się odbędą 17-19 października w Warszawie. Przedstawiciele naszych sieci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz rozwieją wątpliwości związane z wejściem we współpracę na zasadzie franczyzy.

(gum)