Atlantic w nowym wydaniu

W ramach sieci Atlantic działa obecnie 29 salonów firmowych, 28 franczyz depozytowych oraz 9 outletów.
Środa
06.11.2013
Sklepy z bielizną Atlantic działają w trzech formatach. Jednak franczyzobiorcom dedykowany jest tylko jeden z nich.
 

Salon Atlantic w galerii Poznań City Center otworzył franczyzobiorca. Placówka została przygotowania już zgodnie z nową wizualizacją, wprowadzaną w ramach rebrandingu sieci. Sklepy Atlantic działają w trzech formatach, dostosowanych do powierzchni sprzedaży.

Pierwsza odsłona dotyczy największej powierzchni – powyżej 80 m2. Taki punkt działa od marca w łódzkiej Manufakturze. Salon poznański jest z kolei przedstawicielem punktów średniej wielkości – pomiędzy 40 a 70 m2. Trzeci format stanowią outlety, działające już w warszawskim Ursusie i w Gdańsku.

Dla franczyzobiorców dostępny jest jednak tylko koncept salonów o powierzchni 40-70 m2.
-Wynika to z faktu, że nie budujemy salonów franczyzobiorców powyżej 80m2, a outlety są zawsze salonami, których właścicielem jest Atlantic - tłumaczy Nina Nurzyńska, specjalista ds. komunikacji i PR Atlantic. - Otwarcia franczyzowe wchodzą w grę tylko w przypadku centrów handlowych, a nie lokalach przyulicznych.

Rebranding dotyczy na razie tylko nowo powstających punktów, a to znaczy, że działający franczyzobiorcy nie będą musieli ponosić kosztów zmian wystroju wnętrz swoich salonów. Inwestycja w sklep Atlantic o powierzchni 50 m2 wynosi ok. 100 tys. zł i jest zbliżona do inwestycji w salon z bielizną Esotique.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

warto ale zależy z jakim towarem i w jakiej cenie .ważna jest tez lokalizacja [url=http://wp.eu]wp[/url]

74 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Sklep z tanią odzieżą sportową

Najlepiej kupowac odzież szytą w Polsce. W ostatnich latach pojawiło się parę dobrych firm, które tworzą bardzo dobrą odzież dla sportowców. Cenowo też nie...

48 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

To nie moja dziedzina, więc nie wiem zbyt wiele. Dziękuję za informację. imgrum

6 wypowiedzi
ostatnia 17.08.2018
Powrót po wielu latach

This "thanksgiving" devour was not rehashed the next year. Be that as it may, in 1623, amid an extreme dry spell, the travelers accumulated in a supplication benefit, appealing...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2018
Ubrania bez komentarza

Thank you for another great article. The place else may anybody get that type of info in such an ideal method of writing? I’ve a presentation subsequent week, and I’m at...

9 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Urządzając sklep odzieżowy musisz pamiętać, że bardzo ważne jest oświetlenie, a szczególnie to na wystawie. W tej roli świetnie sprawdzą się halogeny.

23 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Te tematy to twardy orzech do zgryzienia, nie da się jednoznacznie niczego określić. Każdy przypadek będzie inny i w każdym co innego zagra pierwsze skrzypce ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Chyba poruszę ten temat na swojej stronie wielorakietematy.pl bo sporo osób widzę że wciąż się boi podjąć działania. Warto zaczynać z własnymi działalnościami,...

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018