Sprzedaż rośnie przed Gwiazdką

Spośród dostępnych tytułów rodzice mogą wybrać fabułę, której głównym bohaterem zostanie ich pociecha.
Poniedziałek
11.11.2013
Za chwilę zacznie się przedświąteczny szał zakupów. To najlepszy okres dla minidrukarni Niebieski Słoń.
 

Chociaż do Bożego Narodzenia zostały jeszcze prawie dwa miesiące, to w punktach franczyzowych Niebieski Słoń wszystko jest już gotowe, żeby obsłużyć rosnącą w tym okresie liczbę zamówień.
- Coraz więcej osób chce obdarować swoich najbliższych prezentem stworzonym specjalnie dla nich. Świetnym pomysłem na taki prezent są książki waszego wydawnictwa, których bohaterem może zostać każde dziecko, dlatego okres przedświąteczny jest dla nas czasem wytężonej pracy, a tym samym wysokich zarobków – wyjaśnia Rafał Kwiatkowski, dyrektor wydawnictwa Niebieski Słoń.

Spośród dostępnych tytułów rodzice mogą wybrać fabułę, której głównym bohaterem zostanie ich pociecha. Złożeniem książki i jej wydrukowaniem zajmują się już franczyzobiorcy, którzy w Polsce prowadzą 50 mini wydawnictw. Niedawno sieć powiększyła się o partnerów z Bydgoszczy, Kołobrzegu, Wolsztyna i Kościerzyna. Większość franczyzobiorców prowadzi działalność w domu, ale biznes może być również ciekawym uzupełnieniem oferty księgarni, sklepów z prezentami oraz innych punktów usługowych.

- Franczyzobiorca uzyskuje wyłączność terytorialną na obszarze obejmującym 200 tys. mieszkańców. Przechodzi także szkolenie, na którym uczy się składania i oprawiania książek. Aby wszystko odbywało się zgodnie z naszymi standardami, oddajemy w ręce franczyzobiorców również specjalny program komputerowy jak i zszywacz do książek – wymienia Rafał Kwiatkowski.

Przystąpienie do sieci Niebieski Słoń kosztuje jedynie 1,8 tys. zł. Franczyzobiorca musi kupić tylko pakiet półproduktów niezbędnych do wydrukowania 120 książek. Prowadzenie mini wydawnictwa zwraca się już po sprzedaży 80 książek, co w okresie świątecznym nie jest trudne.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018