Ekrany zainstalowane w punktach własnej sieci handlowej są dla Kolportera dodatkowym kanałem komunikacji z klientami.
Poniedziałek
18.11.2013
Salony prasowe zostały wyposażone w sprzęt, który ma zwiększyć sprzedaż.
 

W salonikach prasowych Kolporter i Top-Press można w trakcie zakupów dowiedzieć się co ciekawego dzieje się na świecie, jakie są kursy walut, jaka będzie pogoda i oczywiście jakie promocje czekają na klientów. Na razie monitory zostały zamontowane w 205 sklepach własnych należących do spółki Kolporter, prawdopodobnie już niebawem trafią także do punktów partnerskich. Partnerzy nie będą ponosili kosztów funkcjonowania ekranów.

- Blok programowy emitowany przez Make Sense Media Dooh traktujemy również jako narzędzie reklamy i autopromocji, będące alternatywą dla ulotek reklamowych czy gazetek promocyjnych – mówi Piotr Lech, menedżer ds. promocji w Departamencie Sieci Własnej Kolportera. – To szybki i skuteczny sposób na zaprezentowanie oferty zarówno naszej, jak i naszych partnerów, a wśród nich wydawnictw prasowych i dostawców produktów dostępnych przy kasie.

Ekrany zostały zainstalowane w salonikach prasowych i Top-Press zlokalizowanych w galeriach i pasażach handlowych, a także na stacjach warszawskiego metra.
– Reklama w miejscu sprzedaży jest bardzo skuteczna, ponieważ wykorzystuje gotowość klientów do kupowania. Kolporter to kolejna firma, z którą podjęliśmy współpracę. Możemy już oferować reklamy na monitorach w prawie 1000 miejscach w całej Polsce – podkreśla Lorenz van der Stam, prezes Make Sense Media Dooh.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Alma Market powiększa sieć

I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the hack twitter post.

5 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Ok, już nie ważne. 30 września poszły zwolnienia dla wszystkich. No szkoda, jedyny sklep z własną wędzarnią.

71 wypowiedzi
ostatnia 06.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

gapcio, skąd informacja że w Świnoujściu sklep ma być zamykany? Nikt nam jeszcze nie mówił o tym, ale chodzą ploty od klientów sklepu że podobno sklep ma być...

71 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Twarda woda

Oj nie tylko Ty masz problem z wodą. Nasza kranówa też pozostawia wiele do życzenia.

22 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Business Portfolio

Great post! I am actually getting ready to across this information, is very helpful my friend. Also great blog here with all of the valuable information you have. Keep up the...

6 wypowiedzi
ostatnia 24.08.2018
Powstanie 200 sklepów Alma Smart

Świetnie

8 wypowiedzi
ostatnia 21.08.2018
Twarda woda

Czy są jakieś przyrządy do zbadania twardości wody? Chciałbym wiedzieć jaką wodę mam u siebie w kranie.

22 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2018
Eurocash zarabia coraz mniej

The agency markets its products to traditional retail shops, consisting of small supermarkets and grocery shops; and kiosks and convenience stores at petrol stations,...

8 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2018