W sklepach Małpka Express można także napić się kawy lub herbaty, zjeść hot doga, skorzystać z bezpłatnego dostępu do internetu, wysłać paczkę za pomocą InPost oraz uregulować płatność za rachunki.
Czwartek
28.11.2013
W sklepach spożywczych Małpka Express pojawiły się pierwsze strefy Merlin.pl.
 

Niedawno informowaliśmy o podpisaniu umowy współpracy między Ruchem i InPostem. Klienci w salonach prasowych będą mogli odebrać paczki wysyłane za pośrednictwem prywatnego operatora pocztowego. Teraz jesteśmy świadkami współpracy sklepu internetowego Merlin.pl z siecią sklepów convenience Małpka Express, która posiada już 180 punktów w całej Polsce.

Strefy Merlin.pl będą wyodrębnioną częścią lokali Małpka Express. Składać się będą ze stanowiska wyposażonego w specjalny tablet posiadający aplikację do składania zamówień, punktu odbioru przesyłek oraz regału z wybraną ofertą sklepu internetowego. Pierwsza strefa Merlin.pl została wprowadzona 22 listopada w Małpce Express w Poznaniu. Projekt w takiej formie zostanie wprowadzony jeszcze do trzech placówek: w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym i w Szczecinie. Strefy Merlina są projektem pilotażowym, ale współpraca między spółką Małpka a Merlin.pl będzie długofalowa. We wszystkich pozostałych sklepach Małpka Express wkrótce pojawią się pomarańczowe regały, na których czekać będą przesyłki zamówione przez klientów sklepu Merlin.pl. Tego typu działania są wynikiem tegorocznych zmian własnościowych w spółkach. Obie firmy jeszcze w tym roku dołączyły do grupy kapitałowej Czerwona Torebka.

- Jednym z naszych podstawowych celów jest ciągłe rozwijanie i doskonalenie nowoczesnego formatu convenience. Staramy się maksymalnie poszerzać ofertę asortymentu oraz usług dostępnych w naszych sklepach. Współpraca z Merlin.pl stwarza nam możliwości rozbudowania koncepcji sklepu a także dywersyfikowania oferty w poszczególnych placówkach – mówi Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu w spółce Małpka.

(dw)


/2/
ZOBACZ WIĘCEJ