02.12.2013

Amellie za 1 zł

Właściciel licencji na sklep z kosmetykami i ręcznie robionym mydłem wprowadza promocję dla partnerów.

Pod logo Amellie działają na już cztery mydlarnie w Krakowie. Dwie z nich dołączyły do sieci 1 grudnia. Na początku tego miesiąca wystartuje także pierwszy sklep franczyzowy, który będzie działał w Warszawie. Kolejne otwarcia planowane w przyszłym roku.

Klientka przed sklepem Amellie w Krakowie. Fot. Amellie

Na uruchomienie własnego sklepu Amellie przyszły franczyzobiorca powinien przeznaczyć od 30 do 50 tys. zł.

Żeby zwiększyć zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców, właściciele zmniejszyli opłatę za przystąpienie do sieci do symbolicznej złotówki. Nowi franczyzobiorcy, którzy rozpoczną w pierwszym półroczu 2014 będą także zwolnieni z opłaty bieżącej.
- W sklepach Amellie znajdziemy kosmetyki naturalne, ręcznie robione mydła, kule do kąpieli, olejki i balsamy z różnych zakątków świata. W Polsce sklepy takie jak nasz zwykło się określać mianem mydlarni, jednak produkty mydlarskie to tylko niewielka część naszego asortymentu – wyjaśnia Mariusz Liszka, dyrektor zarządzający Amellie.

Na uruchomienie własnego sklepu Amellie przyszły franczyzobiorca powinien przeznaczyć od 30 do 50 tys. zł. Musi również znaleźć lokal o powierzchni 20-25 m2, który zostanie zaakceptowany przez franczyzodawcę.
- Doradzamy franczyzobiorcy w zakresie wyboru lokalizacji, przygotowujemy aranżację wnętrza, szkolimy personel z zakresu produktów oraz sprzedaży. Franczyzobiorca otrzymuje od nas system zarządzania sklepem sprawujemy także bieżący nadzór nad funkcjonowaniem sklepu – wymienia elementy pakietu franczyzowego Mariusz Liszka.

(mak)