S’Canto wychodzi ze Śląska

Na inwestycję w sklep z ubraniami S’Canto trzeba przeznaczyć od 20 do 100 tys. zł. Warunki i formy współpracy omawiane są indywidualnie z każdym potencjalnym partnerem
Poniedziałek
02.12.2013
Austriacka firma sprzedająca elegancką odzież dla kobiet rozpoczyna poszukiwania partnerów na terenie całego kraju.
 

Marka S'Canto pojawiła się na polskim rynku we wrześniu tego roku. Firma pochodzi z Austrii i specjalizuje się w sprzedaży damskiej konfekcji biznesowej. W Polsce działa 10 sklepów z odzieżą S'Canto, z których 9 prowadzą partnerzy sieci. Na razie firma działa prawie wyłącznie na Śląsku, ale S'Canto zamierzają otwierać sklepy w kolejnych miastach naszego kraju, dlatego rozpoczęli aktywne poszukiwania franczyzobiorców.

- W Polsce nie ma zbyt wielu sklepów oferujących klientkom ubrania eleganckie, ale równocześnie modne i wygodne. Dlatego nasza firma stara się zagospodarować tę niszę oferując kobietom ciekawe ubrania do biura, w których nie będą czuły się jak w mundurze - mówi Justyna Szczapińska-Kreuschner, współwłaścicielka S'Canto Polska. - Nasze ubrania są produkowane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej, przez co nasza firma nie bazuje na niewolniczej pracy dorosłych i dzieci w Chinach, czy Bangladeszu.

Na inwestycję w sklep z ubraniami S'Canto trzeba przeznaczyć od 20 do 100 tys. zł. Warunki i formy współpracy omawiane są indywidualnie z każdym potencjalnym partnerem i zależą m.in. od powierzchni sklepu i oczekiwań partnera biznesowego. S'Canto Polska zapewnia swoim franczyzobiorcom pomoc w zaaranżowaniu punktu partnerskiego lub zaprojektowaniu sklepu franczyzowego. Centrala pomaga także odpowiednio zatowarować sklep i gwarantuje partnerom opiekę marketingowo-reklamową.

- Najważniejszym elementem decydującym o sukcesie sklepu jest dobra lokalizacja. Preferujemy centra handlowe i ulice handlowe, które cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Bardzo istotną kwestią jest dla nas również liczba sklepów działających w danym mieście. Żeby zapewnić naszym partnerom sprzedaż na odpowiednim poziomie przewidujemy wyłączność terytorialną – tłumaczy Justyna Szczapińska-Kreuschner.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018