03.12.2013

Galeria handlowa na diecie

Centra handlowe i biurowce to najlepsze lokalizacje dla barów ze zdrową żywnością Dr Bardadyn.

Pod logo firmy, zawierającej nazwisko znanego eksperta w dziedzinie odchudzania i odżywiania, działa siedem lokali franczyzowych. Kolejne otwarcia będą miały miejsce w Katowicach, Gliwicach i Białymstoku. Bary Dr Bardadyn Salad & Cocktail powstają głównie w centrach handlowych i biurowcach.
– Otrzymujemy wiele interesujących ofert lokalizacji ze strony galerii handlowych, świadomych zapotrzebowania w ich obiektach na dietetyczne jedzenie. Dlatego franczyzobiorcy mogą liczyć na to, że przedstawimy im propozycję lokalu w galerii, gdzie chcemy uruchomić bar – wyjaśnia Aleksandra Urbańska, menedżer ds. franczyzy.

Stoisko Dr Bardadyn, Food Court Fot. Dr Bardadyn

Właściciel marki oferuje nie tylko catering dietetyczny w największych polskich miastach, ale organizuje także wyjazdy dla odchudzających się.

Sieciowe bary powstają w miastach liczących powyżej 50 tys. mieszkańców. W przypadku lokalu w centrum handlowym w strefie food court minimalna powierzchnia wynosi 20 m2, lokalu w centrum handlowym z własnymi stolikami 40 m2, a dla wyspy sprzedażowej 12 m2 (3x4 m). Na w pełni wyposażoną wyspę trzeba wydać ok. 43 tys. zł. Inwestycja zwraca się po około pół roku prowadzenia biznesu. Centrala nie pobiera opłaty za przystąpienie do sieci, partner wpłaca natomiast co miesiąc na konto franczyzodawcy 5 proc. od obrotu netto.

- Dr Bardadyn przekazuje franczyzobiorcom receptury, których personel baru uczy się w trakcie szkolenia. Punkt partnerski promowany jest na stronie internetowej. Ważnym aspektem naszego biznesu jest fakt, że nie podlega on sezonowości. Po pierwsze to zasługa lokalizacji w centrach handlowych, po drugi zdrowy styl życia towarzyszy nam przecież przez cały rok – podsumowuje Aleksandra Urbańska.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0