Chwalą się nowym wyglądem

Produkty marki Joop! Są dostępne w blisko 3,5 tys. sklepów monobrandowych i multibrandowych działających głównie na terenie Europy Zachodniej.
Poniedziałek
09.12.2013
Na miejsce światowej premiery sklepu Joop! w nowej odsłonie została wybrana Warszawa.
 

Niemiecka marka Joop! zamierza na dobre rozgościć się w Polsce. Ostatniego dnia listopada w stołecznym centrum handlowym Złote Tarasy został otwarty trzeci franczyzowy sklep tej marki w Polsce. Podobnie jak dwa pozostałe sklepy, należy do firmy Brand Company, która jak na razie jest jedynym franczyzobiorcą Joop! nad Wisłą. Właściciel marki Joop!, firma Holy Fashion Group zapowiada jednak, że nie poprzestanie na tych trzech sklepach. Niemcy chcieliby, żeby sklepy Joop! pojawiły się w największych polskich miastach: Katowicach, Łodzi, Krakowie i Gdańsku. Kolejne sklepy również mają być rozwijane we franczyzie.

Nowo otwarty sklep Joop! ma ponad 100 m2 powierzchni i jednocześnie jest to pierwsza placówka na świecie przygotowana zgodnie z nowym konceptem marki. W sklepie będzie dostępny szeroki wachlarz akcesoriów począwszy od okularów i zegarków, poprzez odzież typu casual oraz stroje koktajlowe i wieczorowe.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018