09.12.2013

Chwalą się nowym wyglądem

Na miejsce światowej premiery sklepu Joop! w nowej odsłonie została wybrana Warszawa.

Niemiecka marka Joop! zamierza na dobre rozgościć się w Polsce. Ostatniego dnia listopada w stołecznym centrum handlowym Złote Tarasy został otwarty trzeci franczyzowy sklep tej marki w Polsce. Podobnie jak dwa pozostałe sklepy, należy do firmy Brand Company, która jak na razie jest jedynym franczyzobiorcą Joop! nad Wisłą. Właściciel marki Joop!, firma Holy Fashion Group zapowiada jednak, że nie poprzestanie na tych trzech sklepach. Niemcy chcieliby, żeby sklepy Joop! pojawiły się w największych polskich miastach: Katowicach, Łodzi, Krakowie i Gdańsku. Kolejne sklepy również mają być rozwijane we franczyzie.

Model w ubraniach sieci Joop! Fot. Joop!

Produkty marki Joop! Są dostępne w blisko 3,5 tys. sklepów monobrandowych i multibrandowych działających głównie na terenie Europy Zachodniej.

Nowo otwarty sklep Joop! ma ponad 100 m2 powierzchni i jednocześnie jest to pierwsza placówka na świecie przygotowana zgodnie z nowym konceptem marki. W sklepie będzie dostępny szeroki wachlarz akcesoriów począwszy od okularów i zegarków, poprzez odzież typu casual oraz stroje koktajlowe i wieczorowe.

(mak)