01.01.2014

Milion szyb na Nowy Rok

NordGlass, franczyzodawca i producent w jednym, chwali się wynikami swojej fabryki.

20 punktów własnych i 3 franczyzowe – to tegoroczny bilans otwarć w sieci NordGlass. Pod tym szyldem działa obecnie ponad 60 placówek własnych i 70 partnerskich. Franczyzodawca ogłosił niedawno, że jego koszalińską linię produkcyjną opuściła milionowa szyba samochodowa. Przekonuje, że to oznaka dobrej koniunktury.

Punkt wymiany szyb NordGlass. Fot. NordGlass

W serwis naprawy pod logo NordGlass trzeba zainwestować 35 tys. zł.

- To z pewnością dowód, że produkty sygnowane logo NordGlass coraz częściej wybierane są zarówno przez naszych partnerów biznesowych, jak i prywatnych właścicieli pojazdów, trafiających do punktów naprawy i wymiany szyb samochodowych funkcjonujących pod szyldem NordGlass. Jest to dla nas potwierdzenie, że marka ciągle wzmacnia swoją pozycję na rynku – mówi Grzegorz Łajca, prezes zarządu firmy NordGlass.

Partnerami biznesowymi firmy NordGlass mogą zostać zarówno właściciele dużych punktów serwisowych, jak i lokalni przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej, którzy zainteresowani są świadczeniem usług z zakresu wymiany i naprawy szyb samochodowych.
- Franczyzobiorcy otrzymują warsztat w pełni przygotowany do wymiany i naprawy szyb samochodowych oraz świadczenia usług dodatkowych, a także dostęp do bardzo dobrze wyposażonego magazynu, dzięki czemu klient obsługiwany jest praktycznie „od ręki" – zapewnia Marek Grabowski, dyrektor handlowy i członek zarządu.

(gum)