Własny gabinet fotoepilacji i fotoodmładzania BeautifulSkin można otworzyć już za 44 tys. zł.
Środa
15.01.2014
Franczyzobiorca BeautifulSkin może otworzyć gabinet fotoepilacji na promocyjnych warunkach.
 

Właściciele marki BeautifulSkin przygotowali dla przyszłych franczyzobiorców kilka wariantów współpracy. Jednym z nich jest wariant ekonomiczny, który pozwala franczyzobiorcy otworzyć własny gabinet fotoepilacji przy niewielkich nakładach finansowych.

- Oferujemy naszym przyszłym partnerom kilka różnych pakietów startowych, które są dostosowane do ich możliwości finansowych. Jednym z nich jest pakiet franczyzowy „Economy”, który pozwala na samodzielnie umeblowanie gabinetu oraz dokonanie we własnym zakresie prac związanym z zewnętrzną wizualizacją placówki – wyjaśnia Arkadiusz Wojtczak, menedżer ds. rozwoju sieci. - Cały czas oferujemy również pakiety startowe, w których zapewniamy franczyzobiorcom pełne wyposażenie i umeblowanie gabinetu oraz identyfikację wizualną.

Na inwestycję we własny salon fotoepilacji i fotoodmładzania BeautifulSkin trzeba przeznaczyć od 44 tys. zł do 99 tys. zł netto. Wysokość inwestycji zależy od wybranego pakietu oraz stanu, w jakim znajduje się lokal. Franczyzobiorcy BeautifulSkin muszą wnosić opłatę miesięczną w wysokości 500 zł, przystąpienie do sieci nie wiąże się z żadnymi opłatami. Partner otrzymuje od centrali gratis urządzenie do wykonywania zabiegów: mikrodermabrazji, pilingu kawitacyjnego, ultradźwięków.

Na początku 2014 roku pod logo BeautifulSkin działały dwie placówki własne oraz sześć gabinetów franczyzowych. - W tym roku zamierzamy w dalszym ciągu rozbudowywać nasze sieci franczyzowe. Stawiamy jednak na jakość, a nie na ilość. Poszukujemy rzetelnych partnerów, z którymi będziemy mogli podjąć długotrwałą współpracę – mówi Arkadiusz Wojtczak.

(mak)