15.01.2014

Niższa inwestycja

Franczyzobiorca BeautifulSkin może otworzyć gabinet fotoepilacji na promocyjnych warunkach.

Właściciele marki BeautifulSkin przygotowali dla przyszłych franczyzobiorców kilka wariantów współpracy. Jednym z nich jest wariant ekonomiczny, który pozwala franczyzobiorcy otworzyć własny gabinet fotoepilacji przy niewielkich nakładach finansowych.

Zabieg fotoepilacji w gabinecie Beautiful Skin.

Własny gabinet fotoepilacji i fotoodmładzania BeautifulSkin można otworzyć już za 44 tys. zł.

- Oferujemy naszym przyszłym partnerom kilka różnych pakietów startowych, które są dostosowane do ich możliwości finansowych. Jednym z nich jest pakiet franczyzowy „Economy”, który pozwala na samodzielnie umeblowanie gabinetu oraz dokonanie we własnym zakresie prac związanym z zewnętrzną wizualizacją placówki – wyjaśnia Arkadiusz Wojtczak, menedżer ds. rozwoju sieci. - Cały czas oferujemy również pakiety startowe, w których zapewniamy franczyzobiorcom pełne wyposażenie i umeblowanie gabinetu oraz identyfikację wizualną.

Na inwestycję we własny salon fotoepilacji i fotoodmładzania BeautifulSkin trzeba przeznaczyć od 44 tys. zł do 99 tys. zł netto. Wysokość inwestycji zależy od wybranego pakietu oraz stanu, w jakim znajduje się lokal. Franczyzobiorcy BeautifulSkin muszą wnosić opłatę miesięczną w wysokości 500 zł, przystąpienie do sieci nie wiąże się z żadnymi opłatami. Partner otrzymuje od centrali gratis urządzenie do wykonywania zabiegów: mikrodermabrazji, pilingu kawitacyjnego, ultradźwięków.

Na początku 2014 roku pod logo BeautifulSkin działały dwie placówki własne oraz sześć gabinetów franczyzowych. - W tym roku zamierzamy w dalszym ciągu rozbudowywać nasze sieci franczyzowe. Stawiamy jednak na jakość, a nie na ilość. Poszukujemy rzetelnych partnerów, z którymi będziemy mogli podjąć długotrwałą współpracę – mówi Arkadiusz Wojtczak.

(mak)